Zamknij

sobota, 13.04, godz. 19.00

Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Bpa I. Świrskiego 31

Premiera polska spektaklu  „Nerka”. Schorowana żona szuka pomocy u męża, a gdy ten nie może podjąć decyzji - zwraca się z tą samą prośbą do przyjaciela. Stefan Vögel prowokuje widza stawiając wiele pytań, a także to kluczowe: czy oddałbyś bliskiej osobie swoją nerkę? Jest to zatem sztuka o moralności, o tym, co ważne, o relacjach międzyludzkich w chwili próby, ale jednak w komediowej konwencji.
Całkiem serio walkę o nerkę i walkę o uczucia toczyć będą dwa małżeństwa: cztery postaci, w które wcielą się aktorzy Teatru Es, znani widzom ze spektakli „Kantata na cztery skrzydła” i „Cudowna Terapia”: Urszula Gotowicka (Katarzyna), Dorota Kaczorek (Diana), Maciej Czapski (Arnold) i Robert Protasewicz (Hans).
Autor: Stefan Vögel. Przekład: Piotr Szalsza. Reżyseria: Robert Protasewicz, Waldemar Koperkiewicz. Produkcja: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Partner projektu: Austriackie Forum Kultury. Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS (ul. Bpa I. Świrskiego 31), tel. 25 794 31 89.

 


czwartek25 kwietnia

piątek26 kwietnia

niedziela28 kwietnia

poniedziałek29 kwietnia

środa1 maja

piątek3 maja

niedziela5 maja

poniedziałek13 maja

niedziela26 maja

czwartek6 czerwca
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone