Zamknij

sobota, 13.04, godz. 19.00

Scena Teatralna Miasta Siedlce, ul. Bpa I. Świrskiego 31

Premiera polska spektaklu  „Nerka”. Schorowana żona szuka pomocy u męża, a gdy ten nie może podjąć decyzji - zwraca się z tą samą prośbą do przyjaciela. Stefan Vögel prowokuje widza stawiając wiele pytań, a także to kluczowe: czy oddałbyś bliskiej osobie swoją nerkę? Jest to zatem sztuka o moralności, o tym, co ważne, o relacjach międzyludzkich w chwili próby, ale jednak w komediowej konwencji.
Całkiem serio walkę o nerkę i walkę o uczucia toczyć będą dwa małżeństwa: cztery postaci, w które wcielą się aktorzy Teatru Es, znani widzom ze spektakli „Kantata na cztery skrzydła” i „Cudowna Terapia”: Urszula Gotowicka (Katarzyna), Dorota Kaczorek (Diana), Maciej Czapski (Arnold) i Robert Protasewicz (Hans).
Autor: Stefan Vögel. Przekład: Piotr Szalsza. Reżyseria: Robert Protasewicz, Waldemar Koperkiewicz. Produkcja: Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Partner projektu: Austriackie Forum Kultury. Rezerwacje i bilety dostępne w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS (ul. Bpa I. Świrskiego 31), tel. 25 794 31 89.

 


piątek22 marca

sobota23 marca

niedziela24 marca

poniedziałek25 marca

wtorek26 marca

środa27 marca

czwartek28 marca

czwartek4 kwietnia

sobota13 kwietnia

czwartek25 kwietnia
© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone