20:10, 17.02.2019
Były zawodnik Pogoni Siedlce i WLKS Siedlce-Nowe Iganie, Tomasz Jaszczuk zdobył złoty medal 63 PZLA Halowych Mistrzostw Polski.
19:22, 15.02.2019
Była koszykarka PGE MKK nie potrzebowała wiele czasu na znalezienie nowego klubu. Rebecca Harris związała się z Energą Toruń.
19:00, 15.02.2019
Podopieczni Marcina Prasoła wygrali 2:0 z Górnikiem Łęczna.
22:07, 13.02.2019
Mazovia Mińsk Mazowiecki wygrała 4:2 z III-ligowym Podlasiem Biała Podlaska.
15:26, 13.02.2019
PGE MKK Siedlce rozwiązał kontrakt z Tetianą Jurkewiczus.
1
13:22, 12.02.2019
32 zawodników wzięło udział w Turnieju im. Przemka Serowca. Na sali tenisa stołowego pojawili się amatorzy pingponga, ale przede wszystkim przyjaciele i najbliższa rodzina zmarłego tenisisty Pogoni Siedlce.
12:57, 11.02.2019
9 lutego w Wolfurcie w Austrii odbył się Międzynarodowy Turniej Seniorek UWW w zapasach.
15:15, 10.02.2019
Pogoń Siedlce w pierwszym zimowym sparingu przegrała 10:25 z reprezentacją Polski.
21:24, 09.02.2019
Enea Gorzów Wielkopolski okazała się wyraźnie lepsza od PGE MKK Siedlce.
07:47, 09.02.2019
Łukasz Niedziałek (WLKS Siedlce-Nowe Iganie) zdobył złoty medal w chodzie na 5000 metrów w Halowych Mistrzostwach Polski U-20 w Toruniu.
20:11, 08.02.2019
Pogoń Siedlce zremisowała 1:1 z Motorem Lublin. Biało-niebiescy nadal pozostają bez porażki w zimowym okresie przygotowawczym.
18:59, 07.02.2019
Do końca rundy zasadniczej siedlczan czekają cztery wyjazdowe boje. Na pierwszy ogień zagrali z BBTS w Bielsku-Białej. KPS przegrał 0:3.
10:22, 07.02.2019
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego w podnoszeniu ciężarów okazały się dużym sukcesem. Młodzież z Mazowsza dzielnie rywalizowała o medale w kilkunastu kategoriach.