Zamknij

MightyTips.pl ogłasza Exotic Queen Poland – międzynarodowy konkurs pole dance w Gd

11:49, 13.06.2023 Materiał partnera Aktualizacja: 15:06, 13.06.2023
Skomentuj

Gdańsk 17 czerwca 2023 roku – to wtedy w jednym miejscu pojawi się ponad setka najbardziej utalentowanych, międzynarodowych tancerek pole dance, żeby rywalizować ze sobą w konkursie Exotic Queen Poland. Wydarzenie zostało zorganizowane przez najbardziej utytułowaną polkę zajmującą się Pole Dance – Malwinę Ginter-Stenkę.

Konkurs jest wspierany przez sponsora MightyTips.pl – jeden z największych portali internetowych o tematyce bukmacherskiej, oferującego swoim odbiorcom typy oraz darmowe porady piłkarskie.

Malwina Ginter-Stenka to jedna z najbardziej utytułowanych i doświadczonych zawodniczek oraz osób zajmujących się zawodowo pole dance zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Kobieta wielokrotnie wygrywała zawody na całym świecie – w tym między innymi Mistrzostwa Europy PoleArt w latach 2016, 2017, 2018 oraz Polish Pole Sport Championship z 2014 roku.  Tancerka wielokrotnie pojawiała się także w charakterze sędziego na różnych wydarzeniach związanych z Pole dance. To między innymi międzynarodowe konkursy odbywające się na Ukrainie, we Włoszech, w Brazylii i oczywiście w Polsce. Nie można także nie wspomnieć o tym, że Malwina jest także instruktorką w swoim własnym studiu tańca – Esensai znajdującym się w Gdańsku.

Organizatorka Exotic Queen Poland o swoim pomyśle:

„Styl Exotic rozwija się już od jakiegoś czasu i obecnie ma tyle odmian, że trudno jest je przedstawić na jednym wydarzeniu, które najczęściej prezentuje szersze spektrum możliwości pole dance. Dlatego stworzyłam Exotic Queen Poland – markę, która zaprezentuje różne kategorie stylu Exotic, co sprawi, że osiągnięcie danego tytułu będzie jeszcze większym osiągnięciem”.

„Jako osoba, która zdobywała międzynarodowe doświadczenie zarówno z zakresu uczestniczki, sędziego i organizatora, jestem w stanie określić, czego brakowało do tej pory i wdrożyć to w moim wydarzeniu, tworząc coś, w czym sama chętnie wzięłabym udział. Pragnę stworzyć konkurs, który będzie atrakcyjny dla każdego”.

„Postawiłam sobie ambitny cel wykreowania marki, dzięki czemu będę mogła pomagać organizować najwyższej jakości konkursy, które będą rozpoznawalne na arenie międzynarodowej. To jeden z głównych powodów, dlaczego staram się zapraszać do współpracy przedstawicieli różnych krajów, zapewniając im możliwość skorzystania z mojego doświadczenia. W ten sposób będziemy razem tworzyć wydarzenia, do których wszyscy będą chętnie wracać”.

Opis konkursu

Rywalizacja będzie miała miejsce w hotelu Dom Harcerza znajdującym się na ulicy Za Murami 2-10 w Gdańsku. 17 czerwca w tym miejscu zgromadzi się ponad setka przedstawicielek pole dance z takich krajów jak: Ukraina, Polska, Białoruś, Izrael, Czechy, Litwa, Łotwa. Tancerki będą rywalizować ze sobą w czterech głównych kategoriach, które będą podzielone na dwa stopnie zaawansowania (Princess oraz Queen).

Kategorie przedstawiają się w następujący sposób:

Floorwork. Taniec opierający się na płynności, pracy nóg oraz układzie.

Tricks. Występ, w którym liczy się przede wszystkim technika, spektakularność układu i show, które w jak największym stopniu porwie publiczność.

Sexy Exotic. Występ, który opiera się na przedstawieniu kobiecości oraz zmysłowości.

Exotic Art. Taniec, który ma za zadanie przedstawić historię, która jednocześnie będzie się podobać pod względem tanecznym, ale także zainteresuje odbiorcę swoją treścią.

Dodatkowo zostanie przeprowadzona rywalizacja grup składających się z zespołów od 2 do 7 tancerek, w której najistotniejszy będzie układ, współpraca i spójność.

Uczestniczki pokazów nie mogą eksponować nagości i muszą mieć przynajmniej 18 lat. Osoby biorące udział w wydarzeniu są wybierane przez profesjonalne, międzynarodowe jury na podstawie aplikacji z dołączonym wideo.

Sponsor Exotic Queen Poland

Współorganizatorem konkursu jest portal MightyTips.pl – serwis oferujący darmowe porady związane z typami piłkarskimi oraz inne przewodniki związane z bukmacherką.

Eugene Ravdin – Przedstawiciel MightyTips:

„Bardzo się cieszę, że możemy wziąć udział w tych ekscytujących zawodach. Exotic Queen Poland to niesamowite widowisko, tworzone przez prawdziwą profesjonalistkę, które z pewnością przyciągnie uwagę całego świata pole dance. W Polsce nadal wiele osób nie zdaje sobie sprawy, czym właściwie jest pole dance – że wymaga ogromnej sprawności, siły oraz wytrzymałości. Dlatego mamy dwa główne cele – zmienić świadomość Polaków na temat pole dance oraz zwrócić uwagę na naszą markę, zwiększając jej rozpoznawalność”.

 

(Materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%