Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:01, 07.12.2021
W ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 Województwo Podkarpackie, w partnerstwie z 10 organizacjami (dwie z Polski i osiem z Ukrainy), realizuje na obszarze czterech regionów pogranicza polsko-ukraińskiego (województwo podkarpackie oraz obwody lwowski, zakarpacki i iwanofrankowski) projekt pn. „Świat karpackich rozet – działania na rzecz zachowania kulturowej unikalności Karpat”. Liderem projektu jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”.
12:55, 06.12.2021
Payroll Consulting to usługi obejmujące zarządzanie dokumentacją i rozliczanie wynagrodzeń pracowników. Oferują je najczęściej doświadczone i zatrudniające specjalistów agencje doradztwa personalnego, a na współpracę decydują się zarówno małe firmy, jak i duże korporacje. Payroll Consulting to rozwiązanie, które wprowadza oszczędności, minimalizuje ryzyko błędów i usprawnia działania związane z obsługą kadr i płac. Przedstawiamy cztery najważniejsze powody, dla których warto wprowadzić je w swojej firmie.
14:49, 01.12.2021
Zakup nieruchomości wiąże się z wieloma kosztami dodatkowymi i dotyczy to zarówno transakcji na rynku pierwotnym, jak i na rynku wtórnym. Na jakie wydatki trzeba się przygotować i od czego są one uzależnione?
00:00, 21.11.2021
Jeździsz do najlepszych szkoleniowców, by Twoje metody pracy były zawsze jak najbardziej nowoczesne i technicznie poprawne. Dbasz również o jakość kosmetyków, na których pracujesz w salonie. Decydujesz się, by zainwestować w droższy sprzęt, by oferowane przez Ciebie zabiegi były wykonane na najwyższym poziomie. Dlaczego więc traktujesz internetową promocję niczym „piąte koło u wozu”?
14:33, 17.11.2021
Nie za bardzo wiesz, jak przygotować się do rozmowy o pracę, na której bardzo Ci zależy? Postaramy się podsunąć Ci kilka istotnych wskazówek, dzięki którym zostawisz konkurencję w tyle i zyskasz nowe stanowisko pracy. Przygotowania należy rozpocząć we własnej głowie, tak aby w trakcie rozmowy nie popełnić żadnego błędu i nie zrazić do siebie potencjalnego pracodawcy.
12:28, 05.11.2021
Nie każda praca niesie za sobą stuprocentową satysfakcję. W niektórych miejscach pracownicy nadmiernie się stresują, bardzo się męczą i nie mogą pokazać swoich prawdziwych umiejętności. Rodzi to pewne problemy, m.in. natury psychicznej i zaburza relacje na linii pracownik-pracodawca. W takim przypadku warto pomyśleć o zmianie pracy. Oczywiście należy to zrobić z głową, aby później niczego nie żałować.
00:00, 04.11.2021
Program „Pomagamy jak umiemy” realizujemy w Rossmannie od 2017 r. Podczas czterech pierwszych edycji, udało się nam dotrzeć z pomocą o wartości 18,5 mln zł do ponad 600 organizacji w całej Polsce.  W tym roku, dzięki naszym klientom skanującym podczas zakupów aplikację Rossmann PL zebraliśmy kolejne 5 mln zł – dla organizacji wspierających kobiety.
15:11, 28.10.2021
Jabłka są wartościowymi i łatwo dostępnymi w naszym kraju owocami. Są smaczne i stanowią wdzięczny materiał na sok. Teraz kiedy jabłek w sadach i sklepach jest tak dużo, jest dobra pora na to, by ich smak zamknąć w przetworach na zimę. Domowy sok jabłkowy na pewno zasmakuje wszystkim domownikom.
08:14, 12.10.2021
Ostatnie półtora roku pokazało wyraźnie, że nauka zdalna ma bardzo duży potencjał we współczesnym świecie. Zdalnie można uczyć się niemal wszystkiego. Popularne są nie tylko korepetycje i lekcje online, ale również różnorodne, czasem nawet bardzo skomplikowane kursy. Wciąż jednak najpopularniejszą są serwisy, które pozwalają na nadrobienie szkolnych zaległości. Jakie narzędzia mogą tu się okazać najbardziej pomocne?
15:30, 11.10.2021
Tylko do 18 października możesz zgłosić organizację niosącą pomoc kobietom, która wspólnie będziemy mogli wesprzeć w przyszłorocznej edycji akcji Pomagamy jak umiemy kobietom.
15:02, 08.10.2021
Pomimo pandemii, prognoz i niepewności rynek deweloperski w Warszawie ma się doskonale, a nowe inwestycje powstają dynamicznie. Najwięcej nowych osiedli budowanych jest na obrzeżach miasta, skąd blisko jest do terenów zielonych, a jednocześnie szybko można dostać się do centrum. Dużym zainteresowaniem cieszą się także inwestycje na trasie drugiej linii metra, która etap za etapem rośnie łącząc rozległą stolicę.
13:32, 01.10.2021
Jeśli właśnie planujesz podróż służbową lub wylot na wczasy, pewnie zastanawiasz się, w jaki sposób dotrzeć na lotnisko. Co będzie lepszym rozwiązaniem - własny samochód, środki komunikacji miejskiej, taksówka, a może ktoś z rodziny lub znajomych podrzuci cię pod terminal? Rozważając wszystkie "za i przeciw" okazuje się, że dojazd do portu lotniczego własnym autem, a następnie pozostawienie pojazdu na pobliskim parkingu strzeżonym to najdogodniejsza opcja. Jednak przeanalizowaliśmy także pozostałe.
09:00, 29.09.2021
1 października to Światowy Dzień Uśmiechu. Z tej okazji Rossmann organizuje webinar, jakiego jeszcze nie było. UŚMIECH ROBI DZIEŃ DOBRY to 6 godzin inspirujących spotkań, rozmów, wykładów i warsztatów, z których dowiemy się, jak dbać o szeroko pojęty fizyczny i psychiczny dobrostan. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo na profilach społecznościowych Rossmanna w godzinach 11.00-17.00. Może wziąć w nim udział każdy, kto w codziennym życiu poszukuje pozytywnej energii, radości i harmonii – oczywiście bezpłatnie! 
15:12, 28.09.2021
Problemy finansowe są jedną z tych niechcianych sytuacji życiowych, które spotykają prędzej czy później zdecydowaną większość z nas. Niespodziewany wydatek, na który nie posiadasz gotówki w swoim budżecie, jest problematyczny. Istnieje jednak bezpieczne i szybkie wyjście z tej niewygodnej sytuacji, a jest to pożyczka pozabankowa. Pożyczka to jeden z najbardziej popularnych instrumentów finansowych w Polsce. Czy jest to jednak dobry sposób na nagłe wydatki? Sprawdźmy. 
13:04, 22.09.2021
Fotel kosmetyczny to podstawowe wyposażenie każdego salonu urody. Niezależnie od tego, czy prowadzimy mały gabinet kosmetyczny, czy też poszukujemy wyposażenia dla dużego, wielostanowiskowego salonu piękności, musimy zaopatrzyć się w tego typu meble, gdyż są one po prostu niezbędne do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Jak jednak wybrać naprawdę dobry fotel, czyli taki, który będzie wygodny zarówno dla klientów, jak i personelu salonu kosmetycznego? Funkcjonalny, a zarazem dobrze prezentujący się? Podpowiadamy 3 ważne kryteria, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu.