Zamknij
REKLAMA
13:26, 26.01.2023
Pożyczki do wypłaty i inne formy kredytów mogą być trudne w zarządzaniu. Często wiążą się z wysokimi stopami procentowymi, co utrudnia terminową spłatę pożyczki. Na szczęście dostępne są opcje, które pomogą pożyczkobiorcom skonsolidować pożyczki do wypłaty i uczynić je łatwiejszymi w zarządzaniu.
12:13, 26.01.2023
Bardzo wielu mężczyzn odczuwa przyjemność podczas spożywania alkoholu oraz pije umiarkowanie. Jednak jeżeli alkohol spożywany jest zbyt często, może uszkodzić zarówno ciało, jak i również umysł. Alkoholu przynosi niekorzystne konsekwencje dla zdrowia, przyspiesza starzenie, a także obniża zdrowie seksualne.
12:11, 26.01.2023
Biorąc pod uwagę popularność mediów społecznościowych i wszelkich form reklamy internetowej, zdarza się, że w strategii promocyjnej marketerzy pomijają reklamy prasowe. Czasem to znaczący błąd – przeczytajcie, dlaczego.
09:45, 26.01.2023
Credit Space udostępnia wszystkim klientom zainteresowanym zakupem, budową lub remontem nieruchomości, jak również refinansowaniem lub konsolidacją kredytów oraz pożyczką na dowolny cel, innowacyjne narzędzie do porównywania dostępnych na rynku ofert kredytów i pożyczek hipotecznych. W dogodnych warunkach, w dowolnym miejscu możesz zalogować się w portalu www.creditspace.pl i sprawdzić aktualne oferty kredytu mieszkaniowego, jak również szczegółowe warunki, promocyjne opcje i związane z kredytem koszty ubezpieczeń oraz dodatkowych produktów wchodzących w skład całkowitego kosztu kredytu.
13:50, 18.01.2023
Sztuczna inteligencja coraz mocniej wspiera klientów w zakupach e-commerce. Inteligentne wózki, wirtualna asystentka czy skrytki do odbioru zakupów rozpoznające klienta na podstawie jego twarzy – takie rozwiązania testuje w swoim „laboratorium” Centrum Informatyczne Rossmanna.
12:26, 03.01.2023
Góry są uwielbiane przez osoby w każdym wieku. W tym miejscu bardzo chętnie ładujemy baterię, podziwiamy piękne krajobrazy i odwiedzamy pobliskie atrakcje. Na uznanie zasługują Tatry Bielskie i Tatry Wschodnie, które kryją w sobie wiele tajemnic. Tutaj nie sposób się nudzić, dlatego ten kierunek jest chętnie wybierany przez turystów przez cały rok. Sprawdźmy, co warto zobaczyć w tym rejonie. Jakie atrakcje czekają na nas w Tatrach Wschodnich i Bielskich? Co trzeba w tym rejonie zobaczyć?
09:06, 23.12.2022
Podgrzewacze gazowe wody stosowane są najczęściej w jednorodzinnych domach, a także w mieszkaniach w blokach. Są to najczęściej miejsca, do których nie została podłączona sieć wodociągowa. Te urządzenia się dzielą na pojemnościowe oraz na przepływowe. Każdy z tychże rodzajów ma swoje strony zarówno słabe, jak i mocne. Powiedzmy sobie nieco więcej o tychże urządzeniach.
13:50, 22.12.2022
Sztandarowy program Rossmanna Pomagamy jak umiemy ma już 6 lat. Wsparcie o wartości 28,5 mln zł, trafiło aż do 884 instytucji w całej Polsce. Wśród nich są placówki pomagające dzieciom, kobietom w trudnych sytuacjach życiowych, osobom chorym, wykluczonym społecznie, a nawet opiekujące się zwierzętami.
11:09, 22.12.2022
Zabawki magnetyczne to idealny sposób na wzbogacenie zabawy dziecka. Zabawki magnetyczne mają wiele zalet, a jedną z nich jest to, że są łatwe w użyciu i dostarczają wiele zabawy dziecku. Dzięki zabawkom magnetycznym dzieci mogą konstruować różne rzeczy, takie jak budowle, mosty i wiele innych. Zabawki magnetyczne są również świetnym sposobem na naukę. Mogą być używane do nauki matematyki, fizyki i innych przedmiotów, dzięki czemu dzieci mogą w łatwy sposób zrozumieć te trudne koncepcje.
15:17, 21.12.2022
Rozgrywki ligowe w naszym kraju są obecnie na półmetku. Drużyny zajmujące czołowe lokaty w Ekstraklasie walczą zaciekle o mistrzostwo Polski, a ekipy z dołu tabeli zaciekle bronią się przed spadkiem z ligi. Do zakończenia rozgrywek nadal pozostało sporo spotkań, a każda zagrożona spadkiem drużyna nadal ma szanse, aby utrzymanie wywalczyć. Jednak, aby do tego doszło, trzeba zacząć wygrywać spotkania i regularnie punktować. Które z drużyn Ekstraklasy mogą jednak opuścić jej szeregi już w maju?
00:00, 21.12.2022
21 stycznia odbędzie się UFC 283, w którym Glover Teixeira stanie przed szansą odzyskania pasa mistrzowskiego, który utracił w 2022 roku. Doświadczony Brazylijczyk zmierzy się z Jamahalem Hillem, który do tej pory przegrał tylko jedną walkę. Kto ma większe szanse na zwycięstwo i jak dobierać typy na UFC?
13:59, 20.12.2022
Łóżko to najważniejszy element każdej sypialni. Duże, z wygodnym materacem, na którym można odpocząć i dobrze się wyspać. Do wyboru mamy modele stelaży wykonane z drewna czy stali, ale także pięknie obite materiałem np. welurem lub skórą. Łóżka tapicerowane od lat cieszą się ogromną popularnością. Tkanina sprawia, że są miękkie, a wnętrza, w których się znajdują, wydają się jeszcze bardziej przytulne. Do jakich sypialni pasuje łóżko tapicerowane i jak wybrać odpowiednie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.
13:50, 20.12.2022
Czy wiesz, czego można się spodziewać w najbliższej przyszłości w branży hazardu online i gier wideo? Jeśli nie, to dzięki naszemu artykułowi poznasz trendy!
13:19, 20.12.2022
Współczesny internet pełen jest marketingowych treści, które swoim natężeniem i ilością męczą odbiorcę. Z badań brytyjskiej agencji Enders Analysis wynika, iż od 18% do 79% wszystkich danych przesyłanych w internecie przeznaczanych jest na szeroko pojęty marketing. Średnio, połowa wszystkich treści w internecie ma związek z marketingiem i reklamą. Może warto więc pójść pod prąd współczesnym trendom i spróbować promocji poza siecią? Jak skutecznie promować swoją działalność poza internetem? 
00:00, 16.12.2022
Technologia podczerwieni to rodzaj technologii bezprzewodowej, która wykorzystuje fale podczerwone do przesyłania danych. Podczerwień jest częścią widma elektromagnetycznego i może być wykorzystywana do przesyłania danych bezprzewodowo.