Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:03, 29.09.2022
Diagnostyka komputerowa samochodu to skomputeryzowany test, który może być używany do różnych celów. Kodowanie kluczyka to pierwszy krok w procesie diagnostycznym samochodu. Dostarcza informacji o silniku samochodu, akumulatorze i innych układach.
16:07, 28.09.2022
Każda wielka impreza piłkarska wzbudza u kibiców duże emocje. Nie ulega jednak wątpliwości, że temperatura zaczyna rosnąć znacznie szybciej dopiero w fazie play-off. Faza grupowa może bowiem stać się stosunkowo nieciekawa ze względu na wyniki losowania. Jeżeli do jednej grupy trafiają dwa silne zespoły i dwie ekipy z mniejszym potencjałem, rezultat wydaje się znany. Jednak wyniki losowania czasami bywają zgoła odmienne. Tak właśnie było w przypadku grupy C na MŚ 2022. Trafiły do niej reprezentacje: Arabii Saudyjskiej, Argentyny, Meksyku oraz Polski. Zdaniem niektórych ekspertów takie zestawienie sprawia, że to właśnie grupa C może okazać się najbardziej zaskakująca. Jakie są więc aktualne prognozy dotyczące rozstrzygnięć w tej grupie?
14:40, 27.09.2022
Rajskie wakacje kojarzą się z egzotycznymi krajami, plażami z mięciutkim piaskiem i palmami, kolorowymi drinkami, które orzeźwiają podczas wypoczynku w słońcu. Takie miejsca to niewątpliwie raje na ziemi. Na ich listę można wpisać co najmniej kilka krajów spełniających te warunki – Zanzibar, Malediwy, Seszele i Madagaskar. W którym z tych krajów spędzić urlop all inclusive? Podpowiadamy!
10:59, 27.09.2022
Sam kominek, a do tego ciepło, które z niego się wydostaje, jest naprawdę przyjemne. Każdy chciałby, aby znalazł się w wyposażeniu naszego mieszkania. Aby móc mieć prawdziwy kominek, to wiadomo, że trzeba spełnić wszelkie wymagania. Gdy ich spełnienie nie jest możliwe, to kominek tradycyjny możemy zastąpić świetnym kominkiem elektrycznym. Co powinniśmy wiedzieć o tej ciekawej alternatywie?
16:02, 26.09.2022
„The Citizens” reklamują kasyna, co na Zachodzie jest normą. Kto w świecie piłkarskim, oprócz Manchesteru City, wchodzi w kooperację z hazardem?
15:17, 26.09.2022
Włodarze klubów z PKO BP Ekstraklasy jak co roku zdecydowali się na sprowadzenie wielu zawodników. Niestety, często jest tak, że transfery okazują się koniec końców pomyłką. W przypadku kilku zawodników już teraz można stwierdzić, że tak nie będzie. Którzy gracze pokazali się z dobrej strony w pierwszych dziesięciu kolejkach PKO BP Ekstraklasy? Jacy piłkarze odmienili na lepsze swoje zespoły? 
21:20, 21.09.2022
Trwają zapisy na 11. Edycję ogólnopolskiej akcji bezpłatnych warsztatów z programowania i tworzenia gier „Koduj z Gigantami” pod hasłem „Cyberbezpieczeństwo”. To niezwykle ważny obecnie temat, więc może warto – tu uwaga do rodziców – skorzystać z darmowych zajęć i zapisać na nie swoje dziecko. W Siedlcach warsztaty odbędą się w dniach 24-25 września 2022 roku a więc już w najbliższy weekend!
10:52, 21.09.2022
Przykład tego polskiego piłkarza grającego na pozycji napastnika jest najlepszym dowodem na to, że pogoń za własnymi, pozornie nierealnymi marzeniami może zaprowadzić do sukcesu, jeśli tylko nie zabraknie nam motywacji do działania i ducha walki. Mowa tutaj oczywiście o Robercie Lewandowskim, o którym po raz kolejny jest głośno za sprawą historycznego transferu do legendarnego klubu piłkarskiego FC Barcelona.
00:01, 19.09.2022
Zbliżający się kryzys energetyczny sprawia, że Polacy szukają sposobu na redukcję wydatków związanych z eksploatacją domu. Rozwiązaniem, które pozwoli na ograniczanie strat ciepła, ciszę i bezpieczeństwo są rolety termoizolacyjne od firmy ANWIS.
15:03, 07.09.2022
Marcin Kydryński, dziennikarz muzyczny, podróżnik, fotograf, autor książek i twórca rozpoczynającego się właśnie w Gdańsku Siesta Festival został drugim, po Arturze Rojku, ambasadorem Czujesz Klimat? Rossmanna.
12:49, 02.09.2022
Talent, systematyczne treningi i odpowiednia regeneracja. To czynniki, które pozwalają regularnie podnosić swoje umiejętności i odnosić sukcesy w piłce nożnej. Jednak ogromne znaczenie ma również wybór wysokiej klasy odzieży i sprzętu, który zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa, komfortu i szeroki wachlarz ćwiczeń. Jak znaleźć profesjonalny strój i akcesoria do futbolu dla siebie?
08:06, 01.09.2022
Miasto Siedlce zlokalizowane jest w województwie mazowieckim w oddaleniu około 100 km od Warszawy. Jak prezentuje się lokalny rynek pracy w tym mieście? Czy łatwo tam znaleźć pracę? Jakie zawody są w Siedlcach najbardziej pożądane? Gdzie szukać pracy? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź w poniższym artykule.
15:48, 26.08.2022
Egzekucja komornicza to ostateczność – jeśli dłużnik ma zaległości, których faktycznie nie reguluje. Oczywiście większość z nas stara się nie doprowadzić do takiej skrajnej sytuacji, jednak mimo to komornicy mają ręce pełne pracy. Nieracjonalne zaciąganie kredytów czy pożyczek może doprowadzić do utraty płynności finansowej. W efekcie zaczynamy obawiać się o swoje środki potrzebne do życia. W takim momencie warto dowiedzieć się, jakie świadczenia nie podlegają egzekucji. Są bowiem pewne środki finansowe, których komornik na mocy różnych ustaw nie ma prawa zająć.
14:42, 26.08.2022
Najlepszy sklep zoologiczny Siedlce zadba o wszystkie zwierzęta. O koty, o psy, gryzonie, ptaki, gady, płazy oraz rybki! Musi mieć wszystko, czego możesz potrzebować. Od odpowiedniej, dobrej dla Waszych podopiecznych karmy, po różnego rodzaju akcesoria. Nasi puchaci podopieczni mają różne potrzeby – i nie lada wyzwaniem jest im wszystkim sprostać. Wybierając sklep zoologiczny Siedlce możesz mieć pewność, że zadanie to będzie o wiele prostsze!
08:49, 24.08.2022
W tej części omówiono znaczenie odzieży i obuwia ochronnego w miejscu pracy. Obejmuje również, jakie rodzaje ochrony dróg oddechowych, słuchu i oczu są niezbędne w miejscu pracy.