Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:17, 18.06.2021
Wiosna i lato to czas, który warto spędzić w ogrodzie. Ten jednak musimy nieco przygotować na ciepły sezon i zadbać o jego właściwą pielęgnację. Tak, aby wypoczynek na świeżym powietrzu był czystą przyjemnością, a nasz ogród powodem do dumy. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem prac w ogrodzie, czy traktujesz to zajęcie jedynie rekreacyjnie, odpowiednie narzędzia i akcesoria ogrodowe mogą Ci zdecydowanie ułatwić pracę. Podpowiadamy absolutne ogrodowe must have. W ten sprzęt zdecydowanie warto się zaopatrzyć.
13:38, 16.06.2021
Zakup nowego mieszkania lub innego rodzaju nieruchomości to nie tylko koszty związane z jego zakupem. Są też dodatkowe wydatki, o których lepiej wiedzieć przed samym zakupem. Może to być szczególnie uciążliwe dla osób, które związały się konkretną umową kredytową z bankiem i nie mają w zanadrzu odpowiednich kwot, aby spłacić inne zobowiązania, które to zobowiązania bezpośrednio wynikają z nabycia nieruchomości. Co więc warto wiedzieć w tym kontekście i na co należy się przygotować?
09:14, 11.06.2021
Czarna kuchnia to ciekawa alternatywa dla klasycznej bieli i brązu, dlatego jest coraz chętniej wybierana, zwłaszcza przez osoby poszukujące niebanalnych i ciekawych rozwiązań aranżacyjnych. Jest niezwykle elegancka, a w połączeniu z naturalnymi materiałami i barwami może być również przytulna. Jakie są najważniejsze zalety i wady czarnej kuchni? Sprawdź w poniższym artykule.
08:36, 07.06.2021
Telewizory w technologii Smart TV szturmem wdarły się na salony. Okazało się, że można pogodzić oglądanie ulubionego serialu dostępnego na Netflixie z dużym ekranem telewizora i siedzeniem na kanapie. Jakie są zalety telewizorów Smart TV? Kiedy warto je kupić? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?
14:58, 02.06.2021
Podróżowanie samolotem daje turystom możliwość szybkiego dotarcia w najdalsze zakątki świata. Procedury obowiązujące na lotnisku nie są skomplikowane, ale mogą być przyczyną stresu dla początkujących. O czym należy pamiętać będąc na lotnisku przed wylotem?
12:29, 02.06.2021
Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o. o. z dniem 7 czerwca rozpoczyna szczepienia przeciw COVID-19 w nowym Punkcie Drive Thru w Siedlcach przy ul. Jana Pawła II 6 (parking za stadionem). Na szczepienie pacjent powinien udać się autem. Podanie szczepionki poprzedza kwalifikacja.
00:00, 20.05.2021
Praca jest podstawowym elementem życia. Zdecydowana większość ludzi podejmuje aktywność zawodową. Jest to niezbędne, jeśli chcemy utrzymać siebie i swoją rodzinę oraz żyć na poziomie. Niektóre jednostki decydują się jednak na życie z zasiłków, chociaż nie jest to dobrze widziane przez społeczeństwo, o ile dana osoba może pracować. Zdarza się, że najzwyczajniej w świecie zdrowie nie pozwala nam na podjęcie pracy i jesteśmy zmuszeni do utrzymywania się z zasiłków.
10:40, 19.05.2021
W życiu zdarzają się okoliczności, które generują potrzebę zaciągnięcia kredytu m.in. na mieszkanie czy zakup nowego sprzętu. Jednak należy pamiętać o tym, aby dbać o zdolność kredytową, która otwiera drogę do zaciągania zobowiązań. W jaki sposób ją budować?
09:21, 19.05.2021
Zakup mieszkania to nie tylko cena samej nieruchomości. W zależności od tego, czy zdecydujemy się na rynek wtórny czy pierwotny, do ostatecznej ceny powinniśmy doliczyć jeszcze koszty notariusza, podatku, księgi wieczystej czy opłaty sądowej. Jak więc policzyć ostateczny koszt zakupu nieruchomości? Ile wyniosą opłaty dodatkowe?
00:00, 19.05.2021
Praca jest miejscem, w którym spędzasz znaczną część swojego życia. Z pewnością dobra atmosfera i zdrowe relacje ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków. Człowiek jest istotą osadzoną w społeczeństwie i interakcje międzyludzkie są dla niego bardzo ważne. Wprawdzie nie do końca masz wpływ na to, co robią lub myślą inni ludzie, jednak możesz zadbać o to, by cieszyć się w miejscu pracy szacunkiem, sympatią i akceptacją. Podpowiadamy, co zrobić, by być lubianym w pracy i jakie cechy są najbardziej cenione u współpracowników.
15:48, 18.05.2021
Na polskim rynku mieszkaniowym coraz większą popularnością cieszą się tak zwane mieszkania w stanie deweloperskim. Są one popularne przede wszystkim z jednego względu – ich cena jest bardzo atrakcyjna i tym samym zachęcająca do kupna. Co warto więc wiedzieć o takiego typu mieszkaniach przed zakupem?
15:31, 18.05.2021
Podstawowym kryterium przy wyborze mieszkania nadal jest cena. Jednak poza nią zwracamy uwagę na inne czynniki, dzięki którym nasze nowe miejsce zamieszkania będzie bezpieczniejsze i zyska na funkcjonalności. Sprawdzamy, co na tej płaszczyźnie oferują nam dziś deweloperzy, którzy są coraz bardziej odważni w swoich pomysłach i potrafią bardzo mocno rozbudować infrastrukturę budowanego osiedla.
14:00, 04.05.2021
Przemysł spożywczy opiera się w dużej mierze na wyrobach cukierniczych. Pączki nadziewane marmoladą lub też “donuts”, czyli pączki amerykańskie, są uwielbiane przez większość konsumentów. Jednak zanim trafią na sklepowe półki, muszą przejść wymagający proces produkcji opierający się na smażeniu w głębokim tłuszczu. A jak nowoczesne maszyny do smażenia wpływają na końcową jakość produktów?
12:47, 04.05.2021
Jeśli nie masz jeszcze planów, jak spędzić długi czerwcowy weekend, mamy dla Ciebie podpowiedź. A jeśli wciąż masz wątpliwości, czy warto wyjechać - rozwiejemy je. Zmiana otoczenia i wypoczynek poza domem niosą ze sobą szereg korzyści. Dodatkowo, w obecnej sytuacji wyjazd wydaje się być szczególnie ważny dla naszego zdrowia, zwłaszcza psychicznego. Dlatego zaplanuj sobie pobyt - rodzinny lub w gronie znajomych. Podpowiadamy, jakich korzyści możesz oczekiwać, wyjeżdżając na długi czerwcowy weekend.
10:02, 04.05.2021
Co kupić na dzień mamy, a co na dzień dziecka?