Zamknij

VIII Łosicki Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Wilczym Tropem

VIII Łosicki Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Wilczym Tropem
  • czwartek  marca, 13
  • 1.03.2020
  • Łosice

Łosicki Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych zaplanowany jest na niedzielę 1 marca. Wydarzenie będzie okazją do tego, by w sportowym duchu oddać cześć pamięci Żołnierzom Wyklętym.

Bieg nie będzie miał charakteru walki o czas i miejsca - jego przebieg będzie przypominał szybki marsz pozbawiony rywalizacji sportowej. Uczestników nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Możliwy jest udział biegaczy i osoby uprawiające nornic walking. Bieg przeprowadzony zostanie przez ulice Łosic, jego start przewidziany jest ze stadionu na ul. Szkolnej 5 o godzinie 13.

Ilość miejsc ograniczona - 120 pierwszych uczestników otrzymają pakiety: okolicznościową koszulkę, numer startowy, medal na mecie, materiały promocyjne. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymają numer startowy oraz ciepły posiłek i zabezpieczenie medyczne. Organizatorzy zachęcają do wzięcia udziału w wydarzeniu całe rodziny.

Aby wziąć udział w biegu należy się zapisać osobiście w sekretariacie Łosickiego Domu Kultury, ul. Piłsudskiego 4, telefonicznie 83 359 05 09, 531 257 246 bądź mailowo: ldk.sport@wp.pl. Organizatorami wydarzenia jest Miasto i Gmina Łosice, Łosicki Dom Kultury, oraz grupa biegowa Pędzące Ślimaki Łosice.

HARMONOGRAM
Niedziela 1 marca
12:00 – 12:45 Stadion Miejski, ul. Szkolna 5 (weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów startowych w biurze zawodów, w przypadku wolnych miejsc – zapisy)
13:00 - Start Biegu oraz Nordic Walking

Po biegu na uczestników czekać będzie wojskowa grochówka oraz gorąca herbata.