Zamknij

Ukradł kosmetyki i oddał je za wódkę

12:36, 31.07.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Łukowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. 33-latkowi grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Łukowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży kosmetyków ze sklepu. Ze zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna mimo „interwencji” pracownicy drogerii uciekł ze skradzionymi perfumami. Mundurowi, którzy pojechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że chodzący między sklepowymi regałami mężczyzna schował „za pasek spodni” dwa opakowania z kosmetykami, a następnie nie płacąc za nie przeszedł obok kas i szybkim krokiem udał się w kierunku drzwi. Zachowanie mężczyzny zauważyła pracownica sklepu i chciała uniemożliwić młodzieńcowi wyjście ze skradzionymi kosmetykami. Ten odepchnął kobietę, a gdy to nie pomogło zaczął się z nią szarpać i przewrócił ją na podłogę.

Ustalający okoliczności kradzieży rozbójniczej policjanci dowiedzieli się, że ten sam mężczyzna, kilka godzin wcześniej,  również dokonał kradzieży Informację o zaistniałych zdarzeniach, a także rysopis sprawcy przekazano wszystkim pełniącym w tym czasie służbę policjantom. Opis „skojarzył” ze 33-latkiem jeden z funkcjonariuszy. Przeszukując jego mieszkanie policjanci odnaleźli skradzione perfumy. Mężczyzna przyznał, że skradzione wcześniej kosmetyki „oddał za wódkę” nieznajomej.

Zatrzymany 33-latek noc spędził w policyjnej celi. Wkrótce usłyszy zarzuty. Za kradzież rozbójniczą grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%