Zamknij
REKLAMA

Policja szuka właściciela kluczy

17:00, 02.12.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Łukowie poszukują właściciela kluczy. Jeśli je utraciłeś zgłoś się po ich odbiór.

Klucze z dołączonym breloczkiem znaleziono w ubiegłym tygodniu w Łukowie, w rejonie skrzyżowania dróg ul. Międzyrzeckiej i ul. Staropijarskiej. Uczciwy znalazca przekazał je do łukowskiej Komendy Policji.

Osobę, która utraciła takie klucze i jest w stanie podać imię zamieszczone na breloczku, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny (25 797 62 32) z Rewirem Dzielnicowych Wydziału Prewencji lub Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Łukowie przy ul. Międzyrzeckiej 9.

Właściciel zguby, który zechce ją odzyskać powinien zgłosić się do łukowskiej Komendy Policji i zabrać ze sobą swój dokument tożsamości.

W przypadku nie znalezienia właściciela, klucze zostaną przekazane do Biura Rzeczy Znalezionych.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MoniaMonia

0 0

Witam Panów :) , Mam na imie Monika i mam 25 lata jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://wyspakobiet.eu/Monia25 jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :),,, 15:05, 04.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA