Zamknij

Siedlecki iluzjonista Maciej Pęda w półfinale „Mam Talent”!

12:17, 09.11.2017 | AB/FOT. TVN
REKLAMA
Skomentuj

Pasja i umiejętności zaprowadziły go do półfinału jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce – „Mam Talent”. W sobotę, 18 listopada, o godz. 20 w programie na żywo Maciej Pęda zaprezentuje pokaz z dziedziny iluzji, w której jest mistrzem Polski. 

Maciej Pęda – iluzjonista z Pruszyna w gminie Siedlce swoją przygodę z magią rozpoczął mając zaledwie 7 lat, kiedy to zainspirowany wyjaśnionym w książce efektem iluzjonistycznym, powiedział sobie „to jest to co będę robił”. 
Jego drogę rozpoczęły w najwcześniejszym etapie rozwoju pokazy wśród rodziny, bliskich i dalszych znajomych, a także na organizowanych przez jego ojca weselach w Siedlcach. Oczarowany tym, jaką radość i zdumienie wśród publiczności niesie za sobą iluzja, postanowił oddać się jej całkowicie i tym razem powiedział „to jest to co będę robił w życiu”. 
Bez nauczycieli, wyposażony jedynie w książki i Internet rozwinął skrzydła, szlifując do perfekcji umiejętności. Swoim talentem i tym, jakim człowiekiem jest zdobył serca setek tysięcy ludzi w całym kraju. 
Obecnie 22-letni Maciej jest naczelnym iluzjonistą jedynego w Polsce parku rozrywki o tematyce iluzji – Farmy Iluzji, gdzie daje swoje pokazy, ciesząc oczy i wprawiając w osłupienie zarówno dorosłych, jak i dzieci.
Ponadto, został zaangażowany do programu telewizyjnego „Magicy z Ulicy” emitowanego w Polsacie, w którym występował przez 4 sezony. W programie „Mam Talent” brawurowo przeszedł przez eliminacje. Komentarze, jakie zebrał po swoim występie, w którym to Agustin Egurrola za jego sprawką stracił swój zegarek, przerosły jego najśmielsze oczekiwania. Został wybrany do czterdziestki najbardziej utalentowanych ludzi w Polsce w 2017 r. 
Wystąpi w półfinale show, 18 listopada, po którym ma nadzieję, że długo będzie o nim głośno. Dlatego też apelujemy: wesprzyjmy Macieja myślami, dopingiem oraz swoim głosem - skromnego, utalentowanego i „naszego” chłopaka spod Siedlec. Pomóżmy mu wejść do finału.

Występ Macieja Pędy w eliminacjach "Mam Talent" można zobaczyć tu:

(AB/FOT. TVN)
REKLAMA

Komentarze (2)

MaxMax

2 0

BRAWO CHŁOPAKU - MÓJ I MOICH NAJBLIŻSZYCH GŁOS MASZ JAK W BANKU, czekamy na efektywne wejście smoka. 18:11, 09.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PowodzeniaPowodzenia

1 0

Chłopak ma talent i do tego dużo pozytywnej energii -wyślę SMSKa. Szkoda tylko że w takich programach premiowani są przede wszystkim ci co śpiewają. Na tyle edycji wiekszośc wygrali "śpiewacy". 09:58, 10.11.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone