Zamknij
REKLAMA

Poszukiwany listem gończym ukrywał się w...

13:01, 23.06.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Halinowie, zatrzymali 32-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w przyczepie kempingowej 100 km. od Mińska Mazowieckiego.

Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. 32-latek był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów i nie stawiał oporu. Zatrzymany przebywa już w zakładzie karnym gdzie będzie odbywał karę 3 lat pozbawienia wolności.

W wyniku prowadzonych czynności operacyjnych, policjanci z komisariatu w Halinowie ustalili miejsce pobytu poszukiwanego od sześciu lat listem gończym mężczyzny, mieszkańca gm. Dębe Wielkie. Zebrane informacje prowadziły do jednej z miejscowości w powiecie łukowskim na terenie województwa lubelskiego.

Przed kilkoma dniami funkcjonariusze przygotowali i przeprowadzili zasadzkę, w czasie której zatrzymali mieszkającego w przyczepie kempingowej 32-latka, poszukiwanego do odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej.

32-latek podczas zatrzymania nie stawiał oporu. Został przewieziony do policyjnego aresztu, skąd trafił do zakładu karnego. Najbliższe 3 lata spędzi w izolacji odbywając zasądzoną karę.

 

[za KPP Mińsk Mazowiecki]

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

EhhEhh

0 2

Zawsze jakas ku**a sie *%#)!& 13:14, 23.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bzikbzik

0 0

Jak jakaś ku**a popełni przestępstwo, to dobrze, że druga się *%#)!& 13:18, 23.06.2020


TEST