Zamknij

Test wiedzy z historii Łukowa

21:44, 07.12.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Już niebawem odbędzie się test wiedzy z historii Łukowa.

W którym roku Łuków otrzymał prawo wysłania swojego posła na Sejm? Który budynek kościoła w Łukowie jest najstarszy? W którym roku w Łukowie zniesiono poddaństwo? To tylko część potencjalnych pytań, z którymi mogą się zmierzyć mieszkańcy miasta i okolic, którzy zdecydują się wziąć udział w Teście wiedzy z historii Łukowa "Poznaj Swoje Miasto".

Do edukacyjnej zabawy organizowanej już po raz szósty zaprasza Stowarzyszenie Alternatywa dla Łukowa. Test wiedzy z historii Łukowa zaplanowano w piątek 10 grudnia o godz. 10.00 w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II przy ul. Piłsudskiego 17 w Łukowie. Zadaniem osób, które zgłoszą się do testu, będzie udzielenie odpowiedzi na 30 pytań związanych z historią miasta - zarówno jego najstarszymi dziejami, jak i wydarzeniami sprzed kilku, kilkunastu lat.

W zabawie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy bez względu na wiek. Dla zwycięzców czekają nagrody. Test wiedzy - z uwagi na zagrożenie epidemiczne - będzie się odbywać z zachowaniem niezbędnych obostrzeń sanitarnych. Osoby chcące sprawdzić swoją wiedzę o Łukowie, mogą uprzednio dokonać rejestracji u organizatorów. Zapisy prowadzone są przez e-mail alternatywadlalukowa@gmail.com lub media społecznościowe stowarzyszenia Alternatywa dla Łukowa.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%