Zamknij

18-latka zaginęła w drodze na praktyki

12:00, 08.10.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

18-latka zaginęła w drodze na praktyki.

Policjanci z Łukowa i ze Stoczka Łukowskiego poszukują Joanny Szymańskiej. 18-latka we wtorek wyszła z mieszkania i miała pójść na praktyki uczniowskie. Dziewczyna tam nie dotarła, jak też nie powróciła później do domu. Ktokolwiek widział zaginioną lub posiada informacje na temat miejsca jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

Z ustaleń policjantów wynika, że 18-latka we wtorek 5 października około godziny 10.00 wyszła z domu i miała pójść na praktyki uczniowskie w jednym z lokali gastronomicznych w Stoczku Łukowskim. Dziewczyna tam nie dotarła, nie powróciła później do domu i nie nawiązała też kontaktu z najbliższymi..

18-latka ma około 170 centymetrów wzrostu, ma długie, rozpuszczone ciemne włosy i brązowe oczy. We wtorek ubrana była w czarną ocieplaną kurtkę, niebieskie jeansy z zielonymi lampasami, czerwone sportowe buty.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanej bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginioną, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

 

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%