Zamknij

Ruszyły zapisy! Sprawdź się sportowo

11:19, 17.03.2023 Oprac. PM Aktualizacja: 11:22, 17.03.2023
Skomentuj

Rower i bieganie w jednym? Czemu nie! Weź udział w Duathlonie Garwolińskim.

Miłośniku jazdy na rowerze i biegania to coś dla Ciebie! Ruszyły zapisy na tegoroczny Duathlon Garwoliński. Zawodnicy będą mieli do pokonania niespełna 28 km. Nie zwlekaj z decyzją - liczba miejsc ograniczona.

Duathlon Garwoliński organizowany jest od 2015 przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, Stowarzyszenie Truchtacz.pl oraz Garwolińskie Stowarzyszenie Kolarskie „Horyzont”. Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa, biegania i turystyki rowerowej, zachęcanie do prowadzenia zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji oraz integracja amatorów jazdy na rowerze oraz biegania.

VIII edycja wydarzenia odbędzie się 30 kwietnia. Start i meta będą znajdowały się na terenach obok zbiornika retencyjnego w Garwolinie. Wokół zbiornika będzie także wytyczona trasa biegowa. W sumie będzie to 7,5 km biegu. 20-kilometrowa trasa rowerowa będzie biegła okolicznymi drogami publicznymi. Wyścig odbędzie się przy otwartym ruchu drogowym.

Zawodnicy będą rywalizować ze sobą w kategoriach OPEN kobiet i mężczyzn, kategoriach wiekowych oraz kategorii mieszkańców powiatu garwolińskiego. W zawodach maksymalnie będzie mogło wystartować 100 osób. Na wszystkich na mecie będą czekały medale, a na laureatów - statuetki.

17 marca o godzinie 10:00 zostanie uruchomiona rejestracja online. Szczegółowe regulaminy zawodów oraz link do modułu zapisów można znaleźć na stronie www.csik.garwolin.pl

(Oprac. PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%