Zamknij

Śmiertelny wypadek na quadzie

11:41, 31.10.2023 . Aktualizacja: 11:53, 31.10.2023
Skomentuj

Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku, w którym młodzi mężczyźni, w wieku 21 i 23-lat, jadący quadem po leśnej drodze uderzyli w drzewo. Niestety mimo reanimacji nie udało się uratować życia młodszego z nich. Z miejsca zdarzenia z poważnymi urazami przewieziono do szpitala pokrzywdzonego właściciela quada.

30 października po godzinie 21.00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu, do jakiego doszło na drodze leśnej w pobliżu miejscowości Osiny. Ze zgłoszenia wynikało, że dwie osoby są ranne i potrzebują natychmiastowej pomocy. Policjanci, którzy przyjechali we wskazane miejsce zastali już tam służby ratunkowe.

Z ustaleń mundurowych pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że jadący quadem 21 i 23-latek z gminy Wola Mysłowska uderzyli w drzewo. W wyniku wypadku pokrzywdzeni mężczyźni doznali obrażeń ciała. Niestety mimo prowadzonej na miejscu zdarzenia reanimacji życia 21-latka nie udało się uratować. Natomiast pokrzywdzony 23-letni właściciel quada z poważnymi urazami został przewieziony do szpitala.

Teraz łukowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury będą prowadzili śledztwo, które ustali przyczyny i dokładne okoliczności tragicznego wypadku.

źródło:KPP Łuków

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%