Zamknij

Zakończenie sezonu wakacyjnego z łosicką Jedynką

15:29, 18.09.2023 KU Aktualizacja: 15:31, 18.09.2023
Skomentuj

W sobotę 16 września na terenie Zespołu Szkół nr 1 odbyło się "Zakończenie Sezonu Wakacyjnego".

W trakcie wydarzenia, które zostało zorganizowane przez młodzieżowych radnych przy współpracy z Miastem i Gminą Łosice, odbyły się liczne atrakcje dla osób w każdym wieku. Już od godziny 14:00 rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Młodzieżowej Rady Miasta i Gminy Łosice. Zmagania wygrała drużyna Kongo Łosice, drugie miejsce zajęła ekipa Dzicz Bolesty.

Od godziny 15:00 do godziny 18:00 dzieci mogły korzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz brać udział w zabawach kreatywnych, takich jak tworzenie biżuterii, balonowe zoo, robienie slime, tworzenie bezpiecznego piasku kinetycznego oraz malowanie twarzy i tatuaże z henny. Na zakończenie wieczoru, o godzinie 18:00, odbył się koncert artystów: Dwie Kropki oraz Konrada Górzyńskiego z zespołem. Dla młodzieży od 15 roku życia zaprezentowany został również film "Mafia Mamma" w ramach kina plenerowego o godzinie 20:30.

Tego dnia Zespół Szkół nr 1 w Łosicach stał się nie tylko miejscem spotkań i zabawy, ale również okazją do integracji społeczności lokalnej. "Zakończenie Sezonu Wakacyjnego" było doskonałą okazją do podsumowania letnich miesięcy i wspólnego spędzenia czasu. Dzięki zaangażowaniu młodzieżowych radnych i wsparciu ze strony władz lokalnych, wydarzenie okazało się pełne wrażeń i pozytywnej energii.

Info i foto: fb/I Liceum Ogólnokształcące w Łosicach

(KU)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%