Zamknij

Był poszukiwany i wpadł przez pijanych kolegów

12:02, 24.01.2023 KL Aktualizacja: 12:04, 24.01.2023
Skomentuj

Do niecodziennej interwencji doszło 18 stycznia w Sokołowie Podlaskim, gdzie w jednej ze szkół był przeprowadzany remont. Kierownik prac remontowych miał podejrzenie, że jego pracownicy znajdują się pod wpływem alkoholu.

18 stycznia, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim otrzymał zgłoszenie od dyrektorki szkoły znajdującej się na terenie Sokołowa Podlaskiego, dotyczące podejrzenia, że wykonujący prace remontowe robotnicy firmy budowlanej, znajdują się pod działaniem alkoholu.

Na miejscu zastano kierownika robót, który wskazał sześciu swoich pracowników. Okazało się, że dwóch z nich znajdowało się pod działaniem alkoholu. Nietrzeźwi mężczyźni zostali odsunięci od wykonywania pracy z uwagi na ich bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo osób trzecich.

Jednak, podczas legitymowania mężczyzn okazało się, że jeden z nich, który był trzeźwy jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Augustowie w celu odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności . Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do Zakładu Karnego.

(KL)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%