Zamknij

Spartakiada przedszkoli

13:01, 22.11.2023 . Aktualizacja: 13:03, 22.11.2023
Skomentuj

Już wkrótce w Siedlcach odbędzie się niezapomniana Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna Przedszkoli o Puchar Prezydenta Miasta. To wyjątkowe wydarzenie, które integruje dzieci, rozwija ich umiejętności sportowe oraz promuje zdrowy styl życia. Siedlecki TKKF organizuje te zawody już po raz 33.

Eliminacje spartakiady zostaną rozegrane w dniach 27-29 listopada na hali sportowej Ośrodka Sportu ARMS przy ul. B. Prusa 6. Wielki finał zaplanowany jest na 5 grudnia. Areną sportowych zmagań będzie również hala sportowa.

Do udziału w zawodach zgłosiły się drużyny z 23 siedleckich przedszkoli. Każde przedszkole wystawia 16-osobową reprezentację, złożoną z 8 chłopców i 8 dziewczynek. Spartakiada to doskonała okazja, by przedszkolaki mogły spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych i rozwijać pasję do aktywności fizycznej.

Zawody obejmują różnorodne konkurencje dostosowane do wieku i umiejętności dzieci: biegi, skakanie przez przeszkody, rzuty piłką, a także inne zadania rozwijające sprawność fizyczną i koordynację ruchową.

Najbardziej ekscytującym momentem Spartakiady będzie wielki finał. Drużyny, które wykażą się najlepszymi wynikami i duchem sportowej rywalizacji, staną do walki o tytuł zwycięzcy całego wydarzenia.

Spartakiada Sportowo-Rekreacyjna to nie tylko rywalizacja, ale również okazja do integracji, zabawy i wspólnego spędzenia czasu. Dla wszystkich uczestników przewidziane są pamiątkowe medale i dyplomy, a pięć zwycięskich drużyn otrzyma także puchary oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorzy zapraszają do kibicowania i wspólnego oglądania emocjonujących zmagań najmłodszych podczas Spartakiady Przedszkoli.

Partnerem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego i Urząd Miasta Siedlce.

Finał Spartakiady:

Hala sportowa, 5 grudnia

godz. 9:30 – rozpoczęcie zawodów

godz. 10:30 – dekoracje zwycięzców

 

Źródło: ARMS

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%