Zamknij
REKLAMA

Oficjalne powitanie wiosny z ekologicznymi marzannami

20:32, 25.03.2023 KU Aktualizacja: 20:39, 25.03.2023
Skomentuj

W pierwszy dzień wiosny, w parku w centrum Łosic uhonorowani zostali autorzy najlepszych prac w konkursie na najpiękniejszą marzannę.

Firma WOKAS - Centrum Ogrodnicze oraz Łosicki Dom Kultury zorganizowali po raz pierwszy konkurs na najpiękniejszą marzannę w Łosicach. Konkurs zorganizowany został pod patronatem honorowym burmistrza Miasta i Gminy Łosice,

W konkursie wzięło udział 9 kukieł zgłoszonych przez placówki oświatowe z terenu miasta i gminy. Konkurs został oficjalnie podsumowany 21 marca, w pierwszy dzień wiosny, w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka, gdzie zostały wręczone podziękowania dla wszystkich twórców marzann.

Najlepsze miejsca w konkursie zajęły: Przedszkole Samorządowe nr 1 w Łosicach (pierwsze miejsce), Szkoła Podstawowa w Niemojkach (drugie miejsce) i Niepubliczne Przedszkole Mali Odkrywcy w Łosicach (trzecie miejsce).

Organizatorzy byli mile zaskoczeni poziomem prac, które były piękne i kolorowe, wykonane z dużą starannością i kreatywnością. Po wręczeniu nagród i dyplomów uczestnicy konkursu udali się na spacer ulicami miasta, aby pożegnać zimę i powitać wiosnę na Zalewie Łosickim. Organizatorzy zapraszają również do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Foto: ŁDK

(KU)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%