Zamknij

Wizyta nie z pustymi rękami

13:00, 13.02.2024 oprac. PM
Skomentuj

Miniony weekend dla strażaków z OSP Wilkowyja był pełen podsumowań.

W jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w gminie Garwolin odbyło się spotkanie sprawozdawcze, na którym strażacy OSP Wilkowyja podsumowali swoje zeszłoroczne działania.

Zaskoczeniem druhuów było o tyle pozytywne, że udział w spotkaniu poza licznie zebranymi druhami wzięła również wicemarszałek Janina Ewa Orzełowska.

- Podczas walnego zebrania sprawozdawczego druhów z Ochotnicza Straż Pożarna Wilkowyja w gminie Garwolin miałam przyjemność przekazać strażakom nowych kompletów mundurów z hełmami oraz butami - informuje wicemarszałek Orzełowska.

Jak na panią marszałek przystało, nie przybyła na spotkanie z pustymi rękoma. Tego dnia do jednostki OSP Wilkowyja trafiło 5 kompletów mundurów bojowych, które nie tylko zwiększą prestiż jednostki, ale przede wszystkim bezpieczeństwo druhów biorących udział w akcjach ratowniczych.

W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele samorządu gminnego, którzy w swoich przemówieniach podkreślili istotę działania i funkcjonowania każdej jednostki na terenie gminy Garwolin.

- Jesteście niezastąpionym ogniwem, które wspomaga działania ratunkowe, a bardzo często jesteście tymi pierwszymi na miejscu zdarzenia. To niepodważalnie ważne, aby Was wspierać i zachęcać do działania - podkreślali samorządowcy.

 

(oprac. PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%