Zamknij

Środki odurzające i poszukiwany w jednym garażu

12:32, 13.02.2024 KPP Mińsk Mazowiecki Aktualizacja: 12:36, 13.02.2024
Skomentuj

 Policjanci z Sulejówka, wykonując szereg pracy, w tym operacyjnej, w jednym z garaży na terenie miasta zatrzymali 50-latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę i mefedron o łącznej wadze 57 gramów. W tym samym miejscu zatrzymali poszukiwanego 45-latka, w związku z przestępstwami narkotykowymi.

11 lutego, kryminalny wraz z dzielnicowym Komisariatu Policji w Sulejówku, po wykonaniu szeregu pracy, w tym także operacyjnej, dokonali kontroli jednego z garaży na terenie miasta. Zatrzymali tam dwóch mężczyzn, którzy byli widocznie zaskoczeni wizytą policjantów. Jeden z nich na widok funkcjonariuszy starał się zakryć przedmioty, znajdujące się w pomieszczeniu.

Te działania nie uchroniły jednak 50-latka przed odpowiedzialnością. Kryminalny z dzielnicowym odnaleźli w pomieszczeniu biały proszek oraz zbryloną substancję. W związku z podejrzeniem, że mogą to być środki odurzające, mieszkaniec Sulejówka został zatrzymany, a substancje zabezpieczone. Badanie narkotestem na komisariacie potwierdziło przypuszczenia policjantów. Zabezpieczone substancje okazały się amfetaminą i mefedronem, o łącznej wadze 57 gramów. 50-latek przyznał się do posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Warto zaznaczyć, że w kontrolowanym garażu znajdował się także drugi mężczyzna. To sprawdzenie z kolei wykazało, że Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim wydał za mieszkańcem gminy Miastków Kościelny nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, celem odbycia kary 20 dni pozbawienia wolności, za przestępstwa narkotykowe. 50-latek także został zatrzymany.       

Dzięki policjantom z Sulejówka, kolejne porcje narkotyków nie trafią do obrotu.

W tej sprawie toczy się postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Mińsku Mazowieckim.

(KPP Mińsk Mazowiecki)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%