Zamknij

Najważniejsze święto dla każdego wnuczka

18:00, 13.02.2024 oprac. PM
Skomentuj

30 stycznia 2024 roku, Babcie i Dziadkowie przedszkolaków ze Skibniewa mieli okazję do obejrzenia wspaniałego programu artystycznego w wykonaniu swoich wnuków.

Zaproszenie wręczone przez wnuczęta to jeden z najwspanialszych momentów w życiu każdej babci i każdego dziadka. Okazję do poznania tego uczucia mieli dziadkowie przedszkolaków i uczniów ze Skibniewa, którzy zostali zaproszeni na wspaniały występ artystyczny.

- Widzieliśmy na własne oczy jak dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich uzdolnionych milusińskich. Przedszkolaki ze Skibniewa odważnie i bez tremy prezentowały umiejętności muzyczne, ruchowe oraz recytatorskie. Dziadkowie zostali również obdarowani drobnymi upominkami wykonanymi wcześniej przez nasze przedszkolaki - opisuje to wydarzenie Urząd Gminy Sokołów Podlaski.

Licznie zebrani goście z podziwem obserwowali wyczyny sceniczne najmłodszych, a dumny ze swoich podopiecznych wójt gminy Sokołów Podlaski pogratulował im występu i złożył obecnym na sali babciom i dziadkom najwspanialsze życzenia.

Nie było tremy, nie było strachu, nie było smutku, tego dnia sala w Skibniewie była wypełniona jedynie ciepłymi słowami, wspaniałymi uśmiechami i milionem uścisków dziadków pękających z dumy.

 

(oprac. PM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%