Zamknij

Na słodko i na wesoło

09:05, 14.03.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę 10 marca w Świetlicy w Pruszynie zakończyły się gminne obchody Dnia Kobiet.

Sala była pełna. Na imprezę przyjechało ponad sto pań z Pruszyna, gminy Siedlce i nie tylko. Spotkanie rozpoczęła Radna Gminy Siedlce Zofia Guzek oraz wójt Henryk Brodowski. Złożył życzenia wszystkim obecnym na sali kobietom. Jako pierwsze wystąpiły reprezentujące sąsiednią gminę Mordy Krzymoszowianki i Marysia Seroczyńska z Zespołu Oświatowego w Pruszynie.

Publiczność rozbawił duet Zofii Tymosiak i Jarosława Chromińskiego. Po ich mini-kabarecie, zaśpiewały AleBabki a Grupa z Białk ubrana w eleganckie kapelusze przypomniała „Jak Damą być”. Babeczki Podlaskie jak zawsze okazały się niezawodne we wprawianiu w dobry nastrój i rozśmieszaniu publiczności do łez. Artyści zaproszeni byli przez GOK, ale zaproszenia zainspirowała Radna Zofia Guzek.

Kiedy artyści występowali na scenie, KGW z Pruszyna roznosiło wśród publiczności losy z loterii fantowej. Po występach wójt wylosował trzy zwycięskie panie, które wygrały m.in. vochery na manicure do salonu piękności oraz inne prezenty.

Rada Sołecka wraz z Radną Zofią Guzek zaskoczyła wszystkich wspaniałym okolicznościowym tortem i wieloma pysznymi ciastami. Koło Gospodyń Wiejskich z Pruszyna przygotowało słodkie babeczki, pierogi i bigos. W organizację włączył się Zespół Oświatowy w Pruszynie. Dzięki temu do każdej słodkiej babeczki był dołączony bilecik z sentencją.

Współdziałanie Radnej Zofii Guzek, Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń Wiejskich z Pruszyna oraz GOK-u świadczą o dobrej współpracy mieszkańców Pruszyna i sąsiednich miejscowości gminy.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone