Zamknij

Walentynkowa zabawa do białego rana

08:03, 17.02.2019 Aktualizacja: 08:04, 17.02.2019
Skomentuj

Powstałe niedawno Koło Gospodyń Wiejskich w Strzale zaktywizowało lokalną społeczność poprzez organizację balu przebierańców.

Koło Gospodyń Wiejskich w Strzale powstało niedawno, ale już działa prężnie. Przedsiębiorcze panie mają wiele ciekawych planów do zrealizowania. Na początek kobiety zaproponowały lokalnej społeczności walentynkowy bal przebierańców. Jak widać na zdjęciach Janusza Mazurka większość gości zaakceptowała taką formułę zabawy. Znakomita zabawa trwała do białego rana. Jak zapewniły mnie organizatorki KGW niebawem zaproponuje kolejne formy aktywizacji mieszkańców.

 

Foto: Janusz Mazurek

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu zyciesiedleckie.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%