Zamknij

„Nasz nowy dom” z wizytą w Wierzbnie!

00:01, 14.11.2017 | A.K/Fot.Materiały Polsatu
REKLAMA
Skomentuj

Pani Katarzyna Dowbor ponownie odwiedziła powiat węgrowski. Tym razem ekipa programu „Nasz nowy dom” pomogła rodzinie z Wierzbna.

Bohaterką najnowszego, emitowanego w każdy czwartek, w telewizji Polsat odcinka jest Agnieszka Pniewska wraz z dwójką dzieci – 5-letnim Łukaszem, 8-letnią Kasią i swoim tatą Selwinem. Wcześniej mieszkanka Wierzbna mieszkała w domu rodzinnym, skąd musiała się jednak wyprowadzić z powodu złego stanu technicznego budynku i możliwości odebrania z tego tytułu dzieci przez opiekę społeczną. Nie mając więc innego wyjścia, kobieta wynajęła małe mieszkanko w Węgrowie, na które wydawała większość swojego wynagrodzenia. W starym domu pozostał schorowany i wymagający stałej opieki ojciec pani Agnieszki (ma on wyciętą krtań). Marzeniem całej rodziny było wspólne, szczęśliwe życie. Trudno było jednak wyremontować dom bez pomocy męża, który zostawił dzieci i żonę bez pomocy. A w domu było co robić, bo budynek wymagał generalnego remontu. Nie było w nim łazienki, toalety i ciepłej wody. Instalacja elektryczna i piec, którym ogrzewany był budynek stanowiły zagrożenie dla wszystkich członków rodziny. Ta jednak wspierała się na każdym kroku. – Bardzo lubię pomagać mamie wieszać pranie, zmywać talerze i jeszcze szklanki – mówił podczas programu mały Łukaszek, który niedowidzi. Marzeniem córki pani Agnieszki było natomiast to, żeby powrócić w końcu do dziadka.

Na szczęście na pomoc potrzebującym przybyła ekipa programu „Nasz nowy dom”. Pani Kasia jak zwykle nie zawiodła i w ciągu pięciu dni sprawiła, że na twarzach dzieci, pani Agnieszki i seniora rodu znów zawitał uśmiech. Niezwykłe zmiany można obejrzeć w telewizji internetowej IPLA (odcinek 104).

(A.K/Fot.Materiały Polsatu)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone