Zamknij
REKLAMA

Osiem praw jazdy zatrzymanych

18:58, 17.11.2020 | BC
Skomentuj
REKLAMA

W minionym tygodniu na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali osiem praw jazdy.

10 listopada w Garwolinie 44-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

11 listopada w Godziszach 33-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

Również w Święto Niepodległości w Skurczach 44-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

14 listopada w Goździkach 44-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 4 osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatami i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA