Zamknij

27-latek w rękach policji

17:30, 13.10.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Mińscy dzielnicowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, wobec którego miński sąd wystawił nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary 270 dni pozbawienia wolności za przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. 

Dzielnicowi mińskiego rewiru realizowali we wtorek nakaz doprowadzenia wydany przez Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim wobec 27-letniego mężczyzny mieszkańca Mińska Mazowieckiego. 27-latek był poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego aby tam odbył karę 270 dni pozbawienia wolności za przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

W ramach czynności służbowych policjanci ustalili, że poszukiwany mężczyzna, którego nie było w jego miejscu zamieszkania, może przebywać u swojej partnerki w Mińsku Mazowieckim. Gdy funkcjonariusze pojawili się pod ustalonym adresem, zastali 27-latka, którego zatrzymali.

Podczas policyjnej interwencji partnerka mężczyzny zachowywała się agresywnie i utrudniała wykonywanie czynności służbowych. Znieważała mundurowych i naruszyła ich nietykalność cielesną m. in. szarpiąc za mundur, i plując na niego. 41-latka dopuściła się również próby ataku na policjanta  przy użyciu noża. Tylko opanowanie i stanowcze działanie funkcjonariuszy spowodowało, że kobieta uspokoiła się odłożyła nóż i była już spokojna do końca interwencji.

27-latek został przewieziony do komendy a następnie trafił do policyjnej celi. Partnerka mężczyzny odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej, znieważenie policjantów i czynna napaść. Zatrzymany mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%