Zamknij

Włamanie do domku letniskowego

08:43, 10.06.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z komisariatu w Stanisławowie zatrzymali 59-letniego mieszkańca gminy Dobre podejrzanego o włamanie do domku letniskowego i kradzież roweru.

Ustalenie i zatrzymanie mężczyzny możliwe było dzięki informacjom uzyskanym przez policjantów pionu kryminalnego. 59-latek usłyszał już zarzut karny, przyznał się do niego i poddał dobrowolnie karze.

Przed kilkoma dniami policjanci ze Stanisławowa ustalili, że w miejscowości Rynia włamano się do jednego z domków letniskowych skąd skradziono rower. Funkcjonariusze dotarli do właściciela posesji, który dotarł na miejsce włamania i potwierdził te ustalenia. Policjanci mieli także informacje o mieszkańcu gminy Dobre, który mógł być odpowiedzialny za popełnienie tego przestępstwa.

W minioną niedzielę zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który przyznał się do popełnienia zarzucanych czynów. Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że jakiś czas temu 59-latek wszedł w posiadanie oryginalnego klucza do tego domku, którego jak się okazało remontował. Kilka tygodni temu postanowił użyć klucza i otworzył nim drzwi domku, skąd ukradł rower górski.

Zebrane przez kryminalnych ustalenia doprowadziły do zatrzymania mieszkańca gminy Dobre i przedstawienia mu zarzutu karnego włamania. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i dobrowolnie poddał się karze grzywny i naprawienia wyrządzonej szkody.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%