Zamknij

Wywiadowcy zatrzymali mężczyznę z amfetaminą

14:19, 16.10.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zespołu wywiadowczego zatrzymali mężczyznę, u którego w portfelu znaleźli amfetaminę. W wyniku sprawdzenia pojazdu, w którym przebywał 36-latek zabezpieczyli jeszcze kolejną torebkę tego narkotyku.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Przyznał się do posiadania amfetaminy i dobrowolnie poddał się karze.

Przed dwoma dniami, policyjni wywiadowcy patrolując miejscowość Stojadła, w pewnym momencie zauważyli stojącą na jednej z ulic skodę, a w niej siedzących dwóch mężczyzn. Podczas obserwacji pojazdu, funkcjonariusze nabrali podejrzeń co do tych osób o posiadanie rzeczy zabronionych przez prawo.

Policjanci podjęli interwencję i przeprowadzili kontrolę kierowcy i pasażera. W portfelu 36-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego policjanci znaleźli torebkę z zawartością białego proszku. W wyniku dalszej dokładnej kontroli skody, w schowku znaleziono drugą torebkę, również z zawartością proszku koloru białego. Substancje te zabezpieczono do dalszego badania.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do komendy. Funkcjonariusze przeprowadzili badanie zabezpieczonego białego proszku narkotestem. Okazało się, że jest to amfetamina, z której można by przygotować kilkadziesiąt porcji narkotyku.

36-latek, usłyszał zarzut posiadania amfetaminy. Przyznał się do tego czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze grzywny i pokrycia kosztów postępowania.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA