Zamknij
REKLAMA

Jeździł z marihuaną w czasie zakazu

10:56, 30.11.2019 | KS
Skomentuj
REKLAMA

34-letni mieszkaniec Sulejówka usłyszał wczoraj dwa zarzuty karne: jazdy samochodem pomimo orzeczonego zakazu przez sąd oraz posiadania marihuany. To efekt działań policyjnych wywiadowców, którzy prowadzili na terenie Sulejówka. Ich celem było ograniczenie przestępczości narkotykowej oraz samochodowej. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych czynów. Teraz odpowie za nie przed sądem.

Nieumundurowani policjanci w nieoznakowanych radiowozach to policyjni wywiadowcy, którzy z ukrycia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców. Od kilku dni takie operacyjne patrole pojawiały się na terenie miasta Sulejówek aby zwalczać przestępczość narkotykową i samochodową.

W piątek 22 listopada, jeden z policyjnych patroli zatrzymał do kontroli na ul. Kleeberga w Sulejówku osobową skodę. Wywiadowcy zaczęli dokładnie sprawdzać kierującego oraz przewożony bagaż. W wyniku sprawdzenia policyjnych baz danych okazało się, że 34-letni kierujący skodą ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów do listopada 2021 roku, wydany przez Sąd Rejonowy w Łomży za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Podczas sprawdzania zakamarków pojazdu, policjanci znaleźli zawiniątko z folii aluminiowej z zielonym suszem w środku. Substancja ta została zabezpieczona, a mężczyzna trafił do komisariatu.

Przeprowadzono test, który wykazał, że zabezpieczona substancja to marihuana. Wczoraj śledczy przedstawili mężczyźnie dwa zarzuty karne, posiadania marihuany oraz niestosowania się do wyroku sądu. Do obu tych zarzutów podejrzany przyznał się. Odpowie za nie przed sądem.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA