Zamknij

Policjanci na piknikach z okazji Dnia Dziecka

15:58, 03.06.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Miniony weekend obfitował w różnego rodzaju pikniki organizowane z okazji przypadającego 1 czerwca Dnia Dziecka. Na wielu z tych piknikach byli obecni policjanci mińskiej komendy oraz podległych komisariatów. Wszędzie gdzie się pojawiliśmy, prezentowaliśmy policyjny sprzęt, radiowozy i motocykle. Uśmiechy i radość towarzyszyła biorącym udział w pikniku dzieciom, a policyjne stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W piątek policjanci z komisariatu w Halinowie, brali udział w pikniku zorganizowanym przez miejskim ośrodek pomocy społecznej, gdzie prezentowali policyjne wyposażenie, radiowóz, motocykl oraz sprzęt wykorzystywany podczas zabezpieczeń imprez kulturalno – sportowych. Były także konkursy plastyczne i alkogogle.

Sobotni poranek należał do maluchów z Mińska Mazowieckiego. W szkole podstawowej nr 4 byli policyjni przewodnicy psów służbowych oraz policjanci drogówki. Pokaz tresury i wyszkolenia psów wzbudził największy zachwyt wszystkich zebranych.

W niedzielne popołudnie każdy z odwiedzających stoiska na placu w Stanisławowie, mógł również zobaczyć i porozmawiać z policjantami. Mundurowi z komisariatu w Stanisławowie prezentowali m.in. kajdanki, tzw. „lizaka” czyli tarczę do zatrzymywania pojazdów, oraz policyjny motocykl i radiowóz terenowy. Były też alkogogle imitujące stan osoby po alkoholu, czy policyjny wykrywacz elementów metalowych. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, odblaski oraz elementy wyposażenia roweru jak kaski ochronne i oświetlenie przekazane nam przez gminny ośrodek pomocy społecznej w Stanisławowie, który gadżety otrzymał z wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego w Siedlcach w ramach wspólnego działania w zakresie bezpieczeństwa drogowego.

Podczas każdego z pikników uśmiech i radość towarzyszyły odwiedzającym nas dzieciom. I o to tego dnia chodziło. Tego uśmiechu i dziecięcej beztroski życzymy każdego dnia.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone