Zamknij

Mińscy mundurowi odwiedzili małych pacjentów

09:46, 01.06.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci i strażnicy miejscy odwiedzili pacjentów oddziału dziecięcego mińskiego szpitala z okazji przypadającego jutro Międzynarodowego Dnia Dziecka. W ten sposób chcieliśmy sprawić radość dzieciom i spowodować aby uśmiech zagościł na twarzach maluchów. Akcje wsparł Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski, który ufundował upominki.

Z okazji jutrzejszego święta wszystkich dzieci, "patrol szkolny" oraz strażnicy miejscy odwiedzili dzieci przebywające na oddziale dziecięcym Szpitala Powiatowego w Mińsku Mazowieckim, kontynuując w ten sposób coroczną tradycję spotkań z małymi pacjentami. Akcję wsparł Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki pan Marcin Jakubowski fundując drobne upominki dla maluchów i starszych dzieci.

Dzień Dziecka to radosne święto pełne uśmiechu i serdeczności. Niestety czasami z uwagi na zły stan zdrowia, część dzieciaków musi ten dzień spędzić w szpitalnym łóżku. Aby rozweselić chorych pacjentów, corocznie mińscy policjanci wspólnie ze strażnikami miejskimi odwiedzają dzieci przebywające na oddziale dziecięcym, życząc im szybkiego powrotu do zdrowia, prowadząc krótką rozmowę oraz wręczając drobne upominki.

Nie inaczej było w tym roku. To już tradycja, że patrol szkolny, na co dzień dbający o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży na ulicach miasta Mińsk Mazowiecki, odwiedził małych i większych pacjentów Szpitala Powiatowego w Mińsku Mazowieckim. Towarzyszyli im podinspektor Piotr Słoński oraz komendant Straży Miejskiej Anna Kwiatkowska. Dzięki wsparciu akcji przez Burmistrza Miasta pana Marcina Jakubowskiego możliwe było przekazanie drobnych upominków.

Wizyta w szpitalu była możliwa, dzięki wzorowej współpracy z lekarzami oddziału dziecięcego, za co bardzo dziękujemy.

Dla odwiedzających dziś funkcjonariuszy największą nagrodą był uśmiech, który pojawiał się na twarzach małych pacjentów. Życzymy im szybkiego powrotu do zdrowia!

REKLAMA
(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone