Zamknij
REKLAMA

Ogień ogarnął cały dom. Strażacy wynieśli z niego martwą kobietę...

17:32, 30.12.2018 | KPP Mińsk Maz
Skomentuj

27 grudnia w wyniku pożaru budynku jednorodzinnego w Pustelniku w gminie Stanisławów śmierć poniosła 63-letnia kobieta. Policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego wykonywali czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze apelują o sprawdzenie szczelności przewodów kominowych, systemu wentylacji oraz o ostrożne i odpowiedzialne obchodzenie się z ogniem. Nieprzestrzeganie zasad i przepisów przeciwpożarowych może doprowadzić do tragicznych w skutkach zdarzeń.
27 grudnia chwilę po godz. 11:30 dyżurny Komisariatu Policji w Stanisławowie odebrał zgłoszenie, że w Pustelniku na ul. Warszawskiej doszło do pożaru budynku jednorodzinnego. Na miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy potwierdzili fakt pojawienia się ognia oraz ogromne zadymienie uniemożliwiające wejście do środka. Przybyli strażacy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt wynieśli z budynku kobietę bez oznak życia. Podjęta natychmiast reanimacja kontynuowana przez ratownictwo medyczne niestety nie powiodła się. Ofiara to 63-letnia mieszkanka Pustelnika.
Policjanci pod nadzorem prokuratora rejonowego prowadzili czynności procesowe na miejscu zdarzenia. Ich celem było szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
Jednocześnie policjanci wspólnie ze strażakami apelują, aby w trwającym właśnie sezonie grzewczym zadbać o szczelność przewodów kominowych i systemu wentylacji.

(KPP Mińsk Maz)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone