Zamknij

Zaginął 62-letni Zbigniew Próchnicki

17:24, 18.01.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci z łukowskiej komendy poszukują Zbigniewa Próchnickiego. 62-latek kilka dni temu wyjechał rowerem od znajomego z zamiarem powrotu do domu. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do mieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z policją.

62-letni Zbigniew Próchnicki mieszka w Bystrzycy (gmina Wojcieszków). Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna kilka dni temu miał wyjechać rowerem od znajomego do domu. Jednak do chwili obecnej mężczyzna nie dotarł do mieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zbigniew Próchnicki ma około 165 cm wzrostu, jest szczupły waży około 65 kilogramów, ma krótkie siwe włosy. Znaki szczególne – blizna na prawym policzku.

Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź  miały w ostatnim czasie  kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie pod numerem telefonu 47 814 72 10 lub 112, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%