Zamknij

Dziecięcy reportaż o policjantach

12:20, 16.01.2021 | BC
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci ze Stoczka Łukowskiego byli głównymi bohaterami jednego z reportaży zrealizowanego przez dzieci spędzające czas zimowych ferii w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starych Kobiałkach. Wykorzystując tę okazję mundurowi przypominali najmłodszym zasady bezpiecznego zimowego wypoczynku i zasady bezpiecznych zachowań na drodze.

Dzieci dowiedziały się też jak unikać niebezpiecznych sytuacji i w jaki sposób alarmować o zagrożeniach. Oprócz rad i zaleceń przekazanych najmłodszym, policjanci ze Stoczka Łukowskiego pokazali też podstawowy sprzęt wykorzystywany w codziennej służbie. Jednak największą frajdę małym autorom reportażu sprawiły radiowozy i ich wyposażenie. Dzieci mogły dokładnie obejrzeć wnętrze radiowozu i dowiedzieć się, jak działa zainstalowany w nim sprzęt. Relację ze spotkania z mundurowymi i swoje wrażenia dzieci przedstawiły w reportażu opublikowanym w popularnym serwisie społecznościowym na profilu Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Kobiałkach.

TVBiblioteka - "W Komisariacie Policji w Stoczku Łukowskim"

Między innymi takie spotkania policjantów z dziećmi mają na celu propagowanie bezpiecznych form wypoczynku oraz zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa jakie mogą spotkać dzieci nie tylko w trakcie ferii.

(BC)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%