Zamknij

Ominął półzapory, wjechał pod pociąg i...

15:04, 25.11.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

35-latek z Łukowa kierując oplem astrą ominął półzapory na przejeździe kolejowym i wjechał pod pociąg. Na szczęście pokrzywdzony kierowca osobówki doznał obrażeń ciała które nie zagrażają jego życiu.

Do zdarzenia doszło 25 listopada przed godziną 10.00 na wysokości miejscowości Gołaszyn. Szczegółowym wyjaśnieniem okoliczności wypadku zajmują się teraz łukowscy policjanci.

Dzisiaj przed godziną 10.00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu na trakcie kolejowym Łuków – Siedlce. Ze zgłoszenia wynikało, że na wysokości miejscowości Gołaszyn doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Policjanci którzy przyjechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że jadący w kierunku Siedlec pociąg osobowy uderzył w samochód marki Opel Astra, którym kierował 35-letni łukowianin. W wyniku wypadku kierujący osobówki doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Pracujący na miejscu wypadku policjanci ustalili, że w chwili zaistnienia zdarzenia kierujący autem przejeżdżał przez strzeżony przejazd kolejowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w tym czasie półzapory, w które wyposażony jest przejazd, były opuszczone. Wszystko na to wskazuje, że kierujący oplem przejeżdżając przez przejazd kolejowy właśnie je ominął.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne okoliczności i szczegóły wypadku, najprawdopodobniej wykorzystają też  w tym celu zapis z rejestratora jazdy pociągu osobowego.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA