Zamknij

Nie zauważył 3-letniego chłopczyka...

12:34, 31.07.2020 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Na szczęście niegroźnych urazów doznał 3-latek potrącony przez samochód marki Honda. Jadącego rowerkiem biegowym po chodniku chłopczyka nie zauważył skręcający osobówką do posesji 71-latek. Wkrótce mężczyzna usłyszy zarzut.

W czwartek (30 lipca) po 17.00 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na ul. Kiernickich. Ze zgłoszenia wynikało, że kierujący osobowym autem mężczyzna potrącił dziecko. Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że kierujący samochodem marki Honda 71-letni łukowianin wjeżdżając z jezdni na posesję potrącił jadącego rowerkiem biegowym 3-latka. Chłopczyk w tym czasie był ze rodzicami i jechał swoim rowerkiem po chodniku. Kierujący osobówką wjeżdżając do posesji przejeżdżał przez ten chodnik i jak mówił policjantom „nie zauważył dziecka”. 3-latek z miejsca zdarzenia został przewieziony do szpitala.

Na szczęście okazało się, że obrażenia jakich doznał nie są groźne. Wkrótce 71-latek usłyszy zarzut, a jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA