Zamknij
REKLAMA

Nietrzeźwa przyszła po córkę do przedszkola

14:22, 17.02.2020 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie miała 40-latka, która zgłosiła się po swoje dziecko do przedszkola. Panie przedszkolanki zauważyły w jakim stanie jest mama 3-latki i nie „oddając” jej dziecka wezwały policjantów. Mundurowi przekazali dziewczynkę opiekunkom z Placówki Wielofunkcyjnej, a teraz o przeprowadzonej interwencji powiadomią Sąd Rodzinny.

W piątkowe (14 lutego) popołudnie dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o znajdującej się pod działanie alkoholu kobiecie. Nie byłoby w tym nic szczególnego, ale ta kobieta właśnie przyszła do przedszkola by odebrać swoje dziecko. Mundurowi którzy pojechali we wskazane miejsce dowiedzieli się, że 40-letnia łukowianka chciała odebrać z przedszkola swoją córeczkę, lecz czujne opiekunki zauważyły że mama dziewczynki najprawdopodobniej znajduje się pod działaniem alkoholu i nie „oddały” jej dziecka.

Podejrzenia przedszkolanek potwierdziły się. Policjanci zbadali stan trzeźwości 40-latki i stwierdzili, że kobieta miała ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. „Nieodpowiedzialna mama” oświadczyła funkcjonariuszom, że godzinę wcześniej zjadła czekoladową baryłkę z alkoholem. „Stąd ten wynik” – mówiła. Policjanci nie uwierzyli w „baryłkową wersję” kobiety i chcieli przekazać 3-latkę pod opiekę dziadka dziewczynki. Jednak okazało się, że starszy mężczyzna jest „schorowany” i że nie będzie mógł należycie opiekować się wnuczką. W tej sytuacji policjanci podjęli decyzję o przekazaniu dziewczynki opiekunkom z Placówki Wielofunkcyjnej, gdzie mimo protestów i niezadowolenia „nietrzeźwej mamy” odwieziono 3-latkę. Teraz o zaistniałej sytuacji i przeprowadzonej interwencji policjanci powiadomią Sąd Rodzinny.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

jagajaga

0 5

W przedszkolu pracują nauczycielki przedszkola. Przedszkolanka, to dziewczynka, która chodzi do przedszkola. Miło by było, gdyby prasa tę subtelna różnicę dostrzegała. Pozdrawiam 14:47, 17.02.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone