Zamknij

Areszt za napaść na policjantów

06:40, 26.05.2019 | KS
REKLAMA
Skomentuj

Tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy, to środek zapobiegawczy jaki zastosował Sąd wobec 23-latka z gminy Łuków. Młody mężczyzna w czasie interwencji policyjnej rzucił się z siekierą na mundurowych. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu łukowscy policjanci interweniowali w jednej z miejscowości gminy Łuków, gdzie młody mężczyzna zniszczył wyposażenie mieszkania i groził domownikom. Nietrzeźwy 23-latek przed przybyciem mundurowych uciekł z domu. Funkcjonariusze ustalając okoliczności zdarzenia sprawdzali zabudowania i w międzyczasie czasie poszukiwany przez nich młodzieniec zaatakował ich siekierą. Wówczas jeden z mundurowych wykorzystując broń służbową oddał strzał ostrzegawczy w powietrze, dopiero wtedy 23-latek odrzucił siekierę i został obezwładniony przez funkcjonariuszy. Młody mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi i już usłyszał zarzuty.

Wczoraj sąd uwzględnił wniosek łukowskiej Policji oraz Prokuratury i zastosował areszt tymczasowy wobec 23-latka. Młodemu mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone