Zamknij
REKLAMA

Łukowscy policjanci poszukują pokrzywdzonej pieszej

14:15, 17.12.2018 | M.J
Skomentuj

Łukowscy policjanci poszukują pieszej pokrzywdzonej w zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło 13 grudnia na parkingu przy ul. Międzyrzeckiej w Łukowie. Kobieta została potrącona przez samochód marki Volkswagen Golf i po rozmowie z kierującym auta odeszła z miejsca kolizji.
Do zdarzenia doszło 13 grudnia około godziny 14:20 w Łukowie na parkingu przy bloku na ul. Międzyrzeckiej 60. Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf 29-latek z gminy Stanin potrącił idącą po placu kobietę. Jak dowiedzieli się policjanci, na szczęście pokrzywdzona piesza nie doznał żadnych obrażeń ciała i po krótkiej wymianie zdań z kierującym auta oddaliła się z miejsca zdarzenia. Kobieta nie chciała, aby o zdarzeniu powiadamiać policję, jednak rozsądny kierujący o kolizji zawiadomił łukowskich mundurowych.
Teraz policjanci prowadzący postępowanie zwracają się z apelem do pokrzywdzonej w tym zdarzeniu kobiety lub do osób, które ją znają o nawiązanie osobistego lub telefonicznego kontaktu z Zespołem Wykroczeń łukowskiej komendy – tel. 25 797 62 61.

(M.J)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone