Zamknij

O krok od tragedii

16:50, 16.10.2018 | N.S/M.J
Skomentuj

O ogromnym szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia drogowego, do jakiego doszło 15 października w Łukowie na ul. Wyszyńskiego. Kierujący samochodem marki Volvo zderzył się samochodem marki Rover, który następnie uderzył w barierki. Na szczęście kierowcy aut i ich pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń ciała. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu.
15 października przed godziną 13.00 patrolujący ulice miasta łukowscy policjanci usłyszeli ogromny huk. Mundurowi zorientowali się, że w pobliżu doszło do zdarzenia drogowego i natychmiast podjechali na miejsce. Funkcjonariusze dowiedzieli się, że kierujący pojazdami i ich pasażerowie nie doznali obrażeń ciała i nie potrzebują pomocy medycznej.
Jak ustalili policjanci, kierujący samochodem marki Volvo 37-letni mieszkaniec gminy Serokomla, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, uderzył w samochód marki Rover, którym kierował 20-latek z Łukowa. Następnie uderzony pojazd przodem wbił się w trzy przęsła metalowych barierek oddzielających chodnik od jezdni. Kierujący Volvo tłumaczył mundurowym, że wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie zauważył zbliżającego się do niego Rovera, ponieważ „przysłonił” go inny pojazd. Za spowodowanie kolizji drogowej 37-latek został ukarany mandatem, a jego „konto” wzbogaciło się o 6 punktów karnych.
Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

(N.S/M.J)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (1)

GroźnieGroźnie

0 0

Ulice ostatnio w okolicach są bardzo niebezpieczne. Wierzę że jak będzie już po wyborach to Pan Orzełowski zajmie się ulicami tak jak obiecał. 21:43, 16.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone