Zamknij

Śmiertelny wypadek z udziałem traktorzysty

17:32, 27.09.2018 | N.S/M.J
Skomentuj

Łukowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w m. Władysławów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki DAF uderzył w ciągnik rolniczy, którym kierował 53-latek z gm. Adamów. Niestety traktorzysta na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu zdarzenia.
Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu na drodze powiatowej w miejscowości Władysławów. Pierwsze ustalenia policjantów wskazują na to, że 44-latek z gm. Stoczek Łukowski kierujący samochodem marki DAF z dołączoną naczepą uderzył w ciągnik rolniczy marki Ursus, którym kierował 53-letni mieszkaniec gm. Adamów. Niestety w wyniku tego zdarzenia, traktorzysta zmarł na miejscu wypadku w wyniku odniesionych obrażeń.
Ze wstępnych ustaleń pracujących razem z prokuratorem na miejscu wypadku policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w trakcie wyprzedzania ciągnika rolniczego przez ciężarówkę. Najprawdopodobniej w tym czasie 53-latek skręcał w boczną drogę. Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne szczegóły i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.
Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności, obserwowanie drogi i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze. Mundurowi apelują też do osób, które by wykonać prace polowe muszą poruszać się po jezdni. Osoby te powinny zadbać o swe bezpieczeństwo, a także zgodnie z obowiązującymi przepisami wyposażyć w stosowne oznakowanie i oświetlenie swoje pojazdy.

(N.S/M.J)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone