Zamknij

Zjechał z drogi, uderzył w krawężnik i dachował na polu

12:28, 26.09.2018 | N.S/M.J
Skomentuj

Policjanci ustalają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego, do którego doszło w Adamowie (powiat łukowski). Kierowany przez 25-latka samochód marki BMW zjechał z jezdni i dachował na przydrożnym polu. Kierowca auta i jego 24-letni pasażer doznali obrażeń ciała, na szczęście ich życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
25 września przed południem dyżurny łukowskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Adamowie. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na przydrożnym polu. Policjanci na miejscu ustalili, iż pojazdem biorącym udział w zdarzeniu był samochód marki BMW, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowana przez 25-latka osobówka zjeżdżając z jezdni, uderzyła w krawężnik, a następnie „wylądowała na dachu” w przydrożnym polu. Kierujący pojazdem młody mężczyzna mówił mundurowym, że w trakcie jazdy przestraszył się jadącej z przeciwka ciężarówki i tylko przyhamował.
W wyniku tego zdarzenia kierujący osobówką i jego 24-letni pasażer doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście okazało się, że są to niegroźne urazy, a życiu i zdrowiu młodych mężczyzn nie zagraża niebezpieczeństwo.
Teraz prowadzący postępowanie sprawdzą szczegółowe okoliczności zaistniałego zdarzenia, sprawdzą z jaką prędkością poruszało się BMW, a przede wszystkim ustalą, co było jego przyczyną i dlaczego auto zjechało z jezdni do przydrożnego rowu.
Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie ostrożności i kierowanie się zasadami bezpieczeństwa. Nasze bezpieczeństwo na drodze zależy od rozsądku, rozwagi, wyobraźni oraz dostosowania zachowań do warunków panujących na drodze.

(N.S/M.J)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone