Zamknij

Pociąg uderzył w ciężarówkę, kierowca w szpitalu

14:27, 13.11.2017 | AD/KPP ŁUKÓW
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do jakiego doszło w poniedziałek, 13 listopada, około godziny 10 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Aleksandrów gmina Łuków. Pociąg osobowy relacji Lublin – Warszawa uderzył w samochód ciężarowy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 10:00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym bez zapór, z krzyżem św. Andrzeja w miejscowości Aleksandrów gmina Łuków.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pod pociąg pośpieszny relacji Lublin – Warszawa wjechał samochód ciężarowy marki Iveco przeznaczony do przewozu żywca. W chwili zdarzenia bez ładunku. Samochodem podróżował 41-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski, który został przewieziony do szpitala w Łukowie. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że maszynista pociągu oraz kierujący ciężarówką byli trzeźwi. Droga i tor w miejscu zdarzenia są zablokowane. W chwili wypadku pociągiem podróżowało około 100 osób. Nie doznali oni żadnych obrażeń. Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Apelujemy o rozwagę na drodze.

(AD/KPP ŁUKÓW)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone