Zamknij

Nie opanowała auta na śliskiej drodze...

19:55, 25.12.2018 | INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę, 23 grudnia, do służb ratowniczych w Sokołowie Podlaskim odebrał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na trasie Jabłonna Lacka - Toczyski.

Na miejsce skierowane zostały 3 zastępy straży pożarnej, policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów straży pożarnej, strażacy zastali samochód marki Opel znajdujący się na dachu, częściowo poza jezdnią oraz kobietę znajdującą się po za pojazdem.
Do działań strażaków należało udzielnie  pierwszej pomocy kobiecie, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, wprowadzenie ruchu wahadłowego na trasie Jabłonna Lacka - Toczyski oraz postawienie samochodu na koła.
Przyczynę tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim. Apelujemy po raz kolejny do wszystkich kierowców o rozważną jazdę, warunki atmosferyczne w ostatnich dniach nie są sprzyjające...

 

(INFO/FOT. SAMOCHODY RATOWNICZE NA FB)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone