Zamknij

Wyprawa na 3K: Kariera, Kompetencje, Kreatywność

16:49, 18.10.2021 | KS
Skomentuj
REKLAMA

Uroczyste otwarcie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery odbyło się 18 października w auli nr 3 w budynku Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych.

W ramach tego wydarzenia odbędą się szkolenia i warsztaty dla studentów prowadzone przez ekspertów z Powiatowego Urzędu Pracy w Siedlcach, Wojewódzkiego Urzędu Pracy filia w Siedlcach, Centrum Kształcenia i Pracy Młodzieży OHP w Siedlcach i Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach.

- Myślę, że Tydzień Kariery przyniesie wiele propozycji pracy i ciekawych rozwiązań. Udział w szkoleniach i warsztat będzie z pewnością korzystny dla naszych studentów - powiedziała prorektor ds. studiów Barbara Biesiada-Drzazga.

LISTA WARSZTATÓW I SZKOLEŃ

- Tytułem przewodnim Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery jest 3xK, czyli Kariera, Kompetencje i Kreatywność. Polecam uczestnictwo w zajęciach z doradcami, którzy opowiedzą o dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Jestem przekonany, że ktoś będzie chciał pracować to dzięki odpowiednim kwalifikacjom nie będzie miał z tym problemu - podsumował Piotr Karaś, dyrektor filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Siedlcach.

(KS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%