Zamknij
REKLAMA

"Zmienia ubiór, wizerunek i przemieszcza się po Polsce". Wciąż szukamy Łukasza W.

13:31, 27.12.2018 | N.S
Skomentuj
REKLAMA

Poszukiwany 23-letni Łukasz W. pochodzi z Nowego Sącza. Jest podejrzany o zabójstwo 35-letniego Marcina K., którego zwłoki znaleziono 5 grudnia w bramie jednej z kamienic w Siedlcach. Jak można zauważyć, mężczyzna jest aktywny na portalach społecznościowych. Ostatni post na Facebooku opublikował w niedzielę 23 grudnia.
5 grudnia na ul. Piłsudskiego w Siedlcach ujawniono zwłoki 35-letniego mieszkańca pobliskiej kamienicy. W związku ze zdarzeniem, opublikowano wizerunek mężczyzny, który mógł mieć związek ze sprawą. Następnie policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach ustalili jego dane personalne. To Łukasz W., 23- letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego. Mężczyzna wciąż nie został zatrzymany. Nie jest też znane miejsce jego pobytu.

- Poszukiwany Łukasz W. podejrzany o bestialskie zabójstwo może zaatakować ponownie! Mężczyzna uczył się sztuk walki MMA i Krav Maga. Odbył szkolenie wojskowe i doskonale posługuje się nożem! Często zmienia ubiór, wizerunek i przemieszcza się po Polsce. Prosimy o udostępnianie wizerunku poszukiwanego i informowanie nas o jego aktualnym miejscu pobytu! - apelują pracownicy biura o nazwie ,,Detektyw Weremczuk & Wspólnicy", którzy utworzyli w tym celu specjalny profil na Facebooku o nazwie ,,Znajdź zabójcę".

Detektywi informują, że mężczyzna wcześniej przebywał w Szkocji, a od około roku podróżuje po Polsce. Pisał o tym na Facebooku. Za wskazanie jego miejsca pobytu wyznaczono nagrodę pieniężną w wysokości 5 tysięcy złotych.
Na profilu "Znajdź zabójcę" możemy również przeczytać, że rodzina Łukasza W. apeluje, aby dobrowolnie oddał się w ręce policji. Detektywi nawiązali kontakt z przebywającymi poza granicami kraju matką i siostrą poszukiwanego. " Kobiety gdy dowiedziały się, że jest poszukiwany, próbowały się z nim skontaktować. Nie chciał podać miejsca swojego pobytu. Twierdził, że jest na lotnisku, jednak nie podał szczegółów. W ocenie rodziny Łukasz jest chory." - czytamy na profilu "Znajdź Zabójcę".

(N.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Ja ty onJa ty on

0 0

Loguje się na fb i nie mogą to namierzyć.... śmieszne troche 15:02, 27.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz