Zamknij

Sylwester na Placu

09:47, 27.12.2018 | siedlce.pl
Skomentuj

31 grudnia na Placu Sikorskiego w Siedlcach po raz kolejny można będzie wziąć udział w uroczystym i wspólnym powitaniu Nowego Roku. Impreza rozpocznie się o godzinie 23:00 i potrwa do około godziny pierwszej nowego, 2019 roku.
Organizatorem tegorocznej imprezy jest Centrum Kultury i Sztuki Scena Teatralna im. Andrzeja Meżeryckiego. Tym razem muzyczną gwiazdą popularnego wieczoru, podczas którego wielu mieszkańców Siedlec wspólnie fetuje nadejście kolejnego roku, będzie zespół Supernowa.
Pięć minut przed północą życzenia wszystkim mieszkańcom złoży prezydent miasta Andrzej Sitnik. Po wybrzmieniu Nowego Roku zobaczymy pokaz sztucznych ogni. Ostatnie godziny starego, 2018 roku i pierwsze minuty 2019 roku wypełnią konkursy z nagrodami i muzyka wspomnianego już zespołu Supernowa.

- Zespół Supernowa gra muzykę taneczną, rozrywkową, popową, adekwatną do wydarzenia, jakim jest zabawa sylwestrowa – anonsuje Jarosław Skrobecki z CKiS. - W imieniu prezydenta miasta Siedlce i Centrum Kultury i Sztuki zapraszamy na tradycyjnego „Sylwestra na Placu”. Witamy i bawimy się witając Nowy Rok, jak nasza miejska tradycja nakazuje od wielu, wielu lat.

Wybierasz się na "Sylwestra na Placu" w Siedlcach?Zagłosuj, aby zobaczyć wyniki

(siedlce.pl)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone