Zamknij

Do "Lepszych Siedlec" dołącza PSL

19:57, 13.09.2018 | N.S
Skomentuj

13 września odbyła się konferencja prasowa, podczas której oficjalnie przedstawiono projekt "Lepsze Siedlce". W skład Lepszych Siedlec od dziś oprócz PO, SLD i Nowoczesnej, należy również PSL.

- Zapraszamy do współpracy, co z resztą zobaczycie państwo na listach, osoby z różnych środowisk. Zapraszamy każdych, niezależnie od jego poglądów. I tych z prawej, i tych, którzy uważają się za bezpartyjnych. - zapewniała kandydatka prezydenta Siedlec Magdalena Daniel. - Przestrzeń, która została stworzona przez Lepsze Siedlce, może zgromadzić wszystkie siły.

Na konferencji kandydatka wspólnie z reprezentantami Sojuszu Lewicy Demokratycznej i Platformy Obywatelskiej oznajmiła, że projekt popiera Polskie Stronnictwo Ludowe.
 

 

(N.S)

Komentarze (1)

Zainteresowana zaproZainteresowana zapro

1 0

Czekam na propozycje ciepłej posady. To może i wystartuje na liście jak macie takie braki.
Pan Tchórzewski to przynajmniej się starał i już Panu Rzodkiewka z Kukiz 15 i Pani Marcie Sosnowskej z... Kto to wie... obiecał stołki wiceprezydenta.
Co prawda propozycja nie zadowoliła ostatecznie Pana Rzodkiewki (bo na listach brak) , ale Pani Sosnowska ostatnie miejsca w okręgu ogarnia.
Więc czekam na oferty... 22:07, 17.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© zyciesiedleckie.pl | Prawa zastrzeżone