Zamknij

Stwórz świąteczną kartkę z recyklingu

15:00, 21.11.2023 . Aktualizacja: 15:02, 21.11.2023
Skomentuj

Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym z Siedlec do udziału w konkursie „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna z recyklingu”.

- Święta Bożego Narodzenia to czas radości, rodzinnych spotkań oraz moment, kiedy ciepłe słowa i życzenia płyną od nas do najbliższych. Dawniej wysyłanie świątecznych kartek z życzeniami było obowiązkowym etapem przygotowań do Bożego Narodzenia. Radość z otrzymanych pocztówek również była ogromna. Dzisiaj papierowe kartki zostały zastąpione tymi elektronicznymi, wirtualnymi. Wracając do przemijającej tradycji kartek papierowych, ale również mając na uwadze konieczność dbania o naszą planetę zapraszamy do stworzenia kartki świątecznej z recyklingu - czytamy na fb PEC-u.

Prace należy dostarczyć do przedsiębiorstwa do 12 grudnia w godzinach 7:00-14:45. Na wszystkich małych artystów, którzy przyniosą kartkę świąteczną z recyklingu, będzie czekał drobny upominek. Spośród wszystkich prac organizatorzy wybiorą trzy najciekawsze. Ich autorzy zostaną nagrodzeni.

Regulamin: http://www.pec-siedlce.com.pl/.../11/regulamin-konkursu.pdf

Formularz zgłoszeniowy i klauzula RODO do pobrania na stronie internetowej: http://www.pec-siedlce.com.pl/.../bozonarodzeniowa.../.

 

źródło: PEC

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%