Zamknij
REKLAMA

Siedlecka logistyka na najwyższym poziomie

10:31, 17.03.2023 RED Aktualizacja: 10:35, 17.03.2023
Skomentuj

14 marca odbył się finał XII edycji Olimpiady Logistycznej, której organizatorem była Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Siedleckiego Ekonomika reprezentowali: klasa 4 LG: Alan Czyżkowski,, Mateusz Janeczek, Julia Ławecka, Julia Olszewska, Beta Piekart, Eryk Prokopiak; klasa 4 LP: Natalia Kalinowska, Oliwier Orzyłowski; klasa 3 L: Aleksandra Pawlusiewicz.

A wśród nich znalazła się laureatka 4 miejsca. Julia Olszewska z klasy 4 LG udowodniła, że logistyka w Siedlcach jest na wysokim poziomie. Nie dała się zadaniom, które były do rozwiązania z podstawy programowej dla trzech zawodów: technik logistyk, technik spedytor oraz technik eksploatacji portów i terminali.

Nagrodzeni laureaci, którzy wzięli udział w finale, poza tytułami i nagrodami otrzymali również możliwość zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego, a także posiadają uprawnienia przy ubieganiu się o przyjęcie na studia wyższe.

To nie musi być koniec dobrych informacji, jak podaje szkoła:

- Czekamy również na ogłoszenie szczegółowych wyników Finału XIV edycji Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki i Magazynowania (WSL) z Poznania.

Opiekunem uczniów była Elżbieta Replińska nauczyciel ZSP nr 2.

 

fot.:ZSP 2

(RED)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%