Zamknij

Kierowca operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Siedlecka 49, 08-103 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów w magazynach na potrzeby własne PHUP Polmetkon Sp z o o przy ul. Kazimierzowska 9 w Siedlcach oraz przy ul. Siedlecka 49 w Nowe Iganie. Zadaniowy system czasu pracy w godzinach od 7.00 do 20.00, również w dni wolne ustawowo.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • kurs - kierowca-operator wózków jezdniowych elektrycznych, spalinowych i gazowych
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego, gotowość do pracy w zadaniowym systemie czasu pracy oraz w dni wolne ustawowo
      Pracodawca: POLMETKON PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: Bohaterów Getta 2, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Gennadiy Chornoshtan
      Numer telefonu: 690684372
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Wykonywanie prac remontowych, wyburzanie, murowanie, docieplanie nieruchomości, montaż elementów różnych, prace wykończeniowe. Praca w obrębie 30 km od Siedlec, Pracodawca zapewnia transport.
      StPr/24/1473
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Umiejętność szycia odzieży lekkiej, ciężkiej i roboczej. Obsługa nowoczesnych maszyn szwalniczych do szycia.
      StPr/24/1474
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      Pracownik: prowadzi urządzenia ewidencyjne, wykonuje czynności biurowe wynikające z zadań zleconych w sprawach rodzinnych i opiekuńczych oraz w sprawach nieletnich, sporządza wyliczenie zryczałtowanych kosztów przeprowadzenia dowodu z opinii opiniodawczego zespołu sądowych specjalistów w związku z wydawanymi opiniami, zawiadamia osoby badane o zaplanowanych terminach badań, przestrzega terminowości przygotowywanej dokumentacji i wysyłanej korespondencji, przestrzega bezpieczeństwa informacji, przepisów o ochronie danych osobowych, obowiązujących przepisów i procedur prawnych, przeprowadza archiwizację dokumentacji OZSS.
      StPr/23/2436

      Prowadzenie ewidencji dotyczącej gospodarowania odpadami - przyjęcia i wydania odpadów, surowców wtórnych oraz przemiałów. Prowadzenie ewidencji odpadów wymaganych przepisami prawa oraz terminowe wysyłanie zestawień do organów administracji państwowej. Zakup odpadów, pozyskiwanie nowych klientów Współpraca z instytucjami kontrolującymi w zakresie ochrony środowiska Współpraca z działem księgowości, kadr, utrzymania ruchu. Bieżące kierowanie pracą zakładu oraz zespołu.
      StPr/24/0120
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      Składanie detali z tworzyw sztucznych, kontrola produktów pod względem jakościowym, znakowanie kartonów i pojemników odpowiednimi przywieszkami, prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi zadaniami. Praca w sytemie na trzy zmiany od 6.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00 oraz od 22.00 do 6.00.
      StPr/24/0292

      StPr/24/0616

      Praca przy produkcji wyrobów betonowych.
      StPr/24/1298

      Obsługa obrabiarek skrawających, praktyczna znajomość rysunku technicznego i zagadnień budowy maszyn.
      StPr/23/1885
      wynagrodzenie od od 3 900 PLN

      Przewóz paliw, obsługa magazynowa (trasy Emilianów i Małaszewicze - Siedlce).
      StPr/23/2090
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Sprzątanie (zamiatanie, mycie, dezynfekcja, odkurzanie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń gospodarczych itd). Sprzątanie pomieszczeń biurowych przy ul. Bohaterów Getta 2) i hotelowych Firmy PHUP Polmetkon przy ul. Formińskiego 8 w Siedlcach, ul. Wesoła 12 w Siedlcach. Nienormowany pracy w godzinach od 07.00 do 20.00, również w dni wolne ustawowo.
      StPr/23/2263
      wynagrodzenie od od 4 986 PLN